25 października Politechnika Białostocka organizuje „Maturanek – Poranek Maturzysty”

25 października Politechnika Białostocka organizuje „Maturanek – Poranek Maturzysty”. W programie są prezentacje wykładowców uczelni oraz specjalistów z OKE w Łomży. To wszystko, żeby pomóc maturzystom w przygotowaniach do majowych egzaminów

Politechnika Białostocka wspólnie z Okręgową Komisją Egzaminacyjną pomaga maturzystom przygotować się do egzaminów! 25 października zaprasza na „Maturanek”.

Największa uczelnia techniczna w regionie zaprasza na „Maturanek – Poranek Maturzysty”! 25 października wspólnie z ekspertami z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży organizuje prezentacje i wykłady, z których będzie można wynieść mnóstwo praktycznych informacji na majowych egzaminów, czyli matury 2024.

Takiego spotkania nie mogą przegapić uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych! Wydarzenie jest dla uczestników bezpłatne, jednak obowiązywały wcześniejsze zapisy. Już dziś wiadomo, że prezentacji „Maturankowych” chce wysłuchać ponad 500 uczniów ze szkół z Białegostoku, Białowieży oraz Sokółki.

Udział w „Maturanku” pomoże rozwiać wątpliwości na temat matury 2024. Sprawdzić, jak wiele materiału trzeba jeszcze powtórzyć, żeby przystąpić do egzaminów na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Na jakie pytania zwrócić szczególną uwagę.

W programie wydarzenia są wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży oraz wykładowcy Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Wspólnie doradzą uczniom, jak przygotować do egzaminu dojrzałości. To specjaliści, którzy wiedzą, jak osiągnąć sukces na egzaminie dojrzałości! Tym bardziej, że jego dobry wynik to przepustka często na wymarzone studia!

Maturanek – Poranek Maturzysty” odbędzie się 25 października 2023 r. w aulach na Wydziale Elektrycznym, ul. Wiejska 45 D. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9 wystąpieniem dr Agnieszki Muzyk, dyrektor OKE w Łomży pt. „Wszystko, co powinien wiedzieć uczeń o maturze 2024”. Warto też wziąć udział w prezentacji „Dowodzenie na maturze – matematyka bez tajemnic!” wykładowcy Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej i popularyzatora matematyki, dr. inż. Rajmunda Stasiewicza. Specjaliści z OKE: Ireneusz Dzida, Mariusz Zysk oraz Zbigniew Kosiński poprowadzą prezentacje dot. egzaminów z matematyki, języka polskiego i języka obcego nowożytnego.

Zapraszamy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments