Boks na Rynku Kościuszki

Białystok czeka jesienią kolejna impreza plenerowa w centrum miasta. Tym razem na Rynku Kościuszki prezentować się będą bokserzy. Gala „Białystok Chorten Boxing Show”, której zwieńczeniem będzie koncert Zenka Martyniuka, odbędzie się 7 września.

Miasto Białystok podpisało kolejną umowę z Dariusz Snarski Boxing Production na promocję miasta poprzez ekspozycję logo „Wschodzący Białystok” w czasie cyklu imprez sportowych poprzedzających, jak i podczas wrześniowej gali boksu „Białystok Chorten Boxing Show”. Będzie to kolejna impreza tego typu w naszym mieście. Poprzednie edycje gali miały miejsce na lodowisku BOSiR-u.

– Tegoroczna gala odbędzie się we wrześniu na Rynku Kościuszki. Liczymy, że dzięki temu spotka się z jeszcze szerszym odbiorem wśród białostoczan i przebywających w tym czasie w naszym mieście turystów – mówi zastępca prezydenta miasta Rafał Rudnicki.

Imprezę poprzedzi również uroczysta ceremonia ważenia i prezentacji zawodników przed galą na Rynku Kościuszki.

– To show, jakiego jeszcze nie było. Wielka logistyka, wielkie przedsięwzięcie. Impreza będzie miejska, ogólnodostępna, z wolnym wstępem. Tylko miejsca przy ringu będą z biletami – zapewnia Dariusz Snarski, szef grupy Chorten Boxing Production.

Na wrześniowej gali, która może stać się imprezą cykliczną, wystąpią m.in. Robert „Shy” Świerzbiński, Timur Kuzakhmedov czy Przemysław Gorgoń. Dodatkowo miasto będzie promowane przez grupę bokserów z Białegostoku podczas cyklu turniejów bokserskich w innych miastach: Poznaniu, Katowicach i Dzierżoniowie. Już 24 lutego w stolicy województwa wielkopolskiego odbędzie się bowiem wydarzenie Boxing Production RCP 3, gdzie na ringu o kolejne zwycięstwo w karierze zawalczą m.in. Timur Kuzakhmedov (były mistrz świata i Europy w kickboxingu), który zmierzy się z Michałem Chudeckim (były mistrz i reprezentant Polski) oraz Przemysław Gorgoń. 28-latek skrzyżuje rękawice z Ivanem Murashkinem.

źródło: bialystok.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments