Charytatywny Fit Dzień w Sokółce

Już w najbliższą niedzielę na hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce odbędzie się Charytatywny Fit Dzień. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Q Pomocy działające w Sokółce, a honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Sokólski Piotr Rećko. 

Charytatywny Fit Dzień rozpocznie się o godzinie 15 maratonem fitness, który poprowadzi Anna Kuklicz, Bożena Marcińczyk i Klaudia Micun.

Będzie dostępna siłownia oraz konsultacje z trenerami personalnymi oraz dietetyczka. W trakcie wydarzenia będzie można dowiedzieć się ile lat od środka ma nasze ciało. Każdy obecny na wydarzeniu będzie mógł nabyć m. in. bidony. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację mieszkańca powiatu sokólskiego, który w zeszłym roku, podczas prac polowych uległ wypadkowi i stracił rękę.

Ok. 15.30 odbędzie się pokaz baniek mydlanych-Gwiazda-studio działań kreatywnych. Magiczny pokaz baniek mydlanych, bańki małe, wielkie, największe bańki na Podlasiu, zamykanie w Wielkiej bańce, będziemy próbować bić rekord zamknięcia jak najwięcej osób w jednej bańce, bańki z dymem i ogniem, bańkowy wulkan.

Ok. 17.00 odbędą się warsztaty tańca nowoczesnego oraz pokaz tańca poping półfinalisty programu „Mam Talent” Pawła Zaręba.

Ok. 18.00 będziemy świadkami pokazu grupy Czupakambra. Członkowie grupy dadzą pokaz żonglerki.

Warto dodać, że na miłośników samochodów marki BMW będzie czekała nie lada gratka. Wokół Liceum będą bowiem ustawione samochody tej marki. Będzie można je obejrzeć, zrobić sobie przy nich zdjęcie, czy nawet wsiąść za kierownicę samochodu.

Szczegóły wydarzenia emitujemy na antenie Twojej Telewizji Regionalnej. O imprezie charytatywnej mówi Ewelina Bandzińska ze Stowarzyszenia Q-Pomocy. Poniżej publikujemy plakat.

Twoja Telewizja Regionalna objęła patronat medialny nad imprezą.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments