Czytanie i plażowanie na Kominowym Bajorze 15 lipca

15 lipca br. na Kominowym Bajorze w Choroszczy odbędzie się spotkanie jedyne w swoim rodzaju – Plażowanie i Czytanie. Dzięki temu wydarzeniu chcemy umożliwić zintegrowanie rodzin, a także stworzyć im jeszcze jedną ciekawą możliwość, by wspólnie spędzić czas – miło i bezpiecznie.

 

Przy akompaniamencie spokojnej muzyki płynącej z głośników wszyscy rodzice i opiekunowie wraz z dziećmi będą mogli wziąć udział we wspólnym czytaniu opowiadań na plaży. Nasza oferta to pełen relaks: leżaki, plażing&smażing, gry i zabawy oraz czytanie. Miłe, bezpieczne i wspólne spędzenie czasu – to nieoceniona okazja do kontaktu rodziców z najmłodszymi przy grillu czy zwykłym koszu piknikowym. 

Start o godzinie 11.00, kończymy o 15.00. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne. Jedzenie, napoje i grille przynosimy we własnym zakresie!

Jeśli będzie padać, nie poddajemy się i też się spotkamy – wówczas zapraszamy pod wiaty, które zlokalizowane są przy Kominowym Bajorze.

Zachęcamy do wysyłania wybranych opowiadań i bajek na: kultura@choroszcz.pl.

Odważni rodzice, którzy wykażą się chęcią czytania wszystkim dzieciom (pełne wsparcie załogi M-GCKiS), mogą liczyć na specjalne upominki dla swoich pociech.

Osobą do kontaktu jest Anna Kulikowska, stażystka Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, tel. 85 719 14 31. Zapraszamy!

źródło: Urząd Miejski w Choroszczy 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie nigdzie opublikowany