Druga edycja testu o Jesieni z Bluesem i koncert zespołu Two Timer (Blues Fama)

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w drugiej edycji testu o Jesieni z Bluesem oraz na koncert w ramach cyklu Blues Fama!

30 października 2018
klub Fama, ul. Legionowa 5

godz. 18.30 – Test „34 pytania na 34. Jesień z Bluesem” (wstęp wolny, zapisy)
godz. 20.00 – koncert zespołu Two Timer (bilety: 20 zł/przedsprzedaż, 25 zł/w dniu koncertu – w kasie Forum, kasie BOK/CLZ i na bilety.bok.bialystok.pl)

Two Timer
Zespół gra brudnego, elektrycznego bluesa, czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego, utrzymanego w stylu lat 60. i 70. brzmienia.
Od blisko 10 lat koncertuje w klubach i na festiwalach całego świata, m.in. na International Blues Challenge Memphis (USA), International Jazz Festival Montreal (CAN), Le Buis Blues (FRA), Rawa Blues, Suwałki Blues Festival, Jimiway Blues Festival, Gdynia Blues Festival, Harmonica Bridge Festival w Toruniu, Blues am Rand (DE), Muddylives Festival (DE) i inne.
Zespół dwukrotnie reprezentował Polskę na międzynarodowym festiwalu International Blues Challenge w Memphis w USA w 2014 oraz 2016 roku, w którym zakwalifikował się do półfinału tego największego wydarzenia bluesowego na świecie. Wiosną 2018 roku wydał album „The Big Easy”.
Dyskografia: EP „Here it comes” (2010), LP „Two Timer” (2014), LP „TBABTG” (2016), LP „The Big Easy” (2018)

Test o Jesieni z Bluesem
Interesujesz się bluesem? Uczestniczysz w Jesieni z Bluesem od samego początku, a może jesteś fanem dopiero od niedawna? Wiesz wszystko lub prawie wszystko o festiwalu? Sprawdź swoją wiedzę o Jesieni, weź udział w naszym teście! Na Laureatów czekają atrakcyjne nagrody!
Jeżeli się wahasz i martwisz, że Twoja wiedza jest niewystarczająca, uspokajamy: na pewno sobie poradzisz, bo nasz test to przede wszystkim dobra zabawa i nauka!

Pytania do testu opracował Robert Trusiak – wielki fan bluesa, który od wielu lat gromadzi informacje na temat białostockiego środowiska bluesowego, autor „Małego leksykonu białostockiego bluesa”.

Zgłoszenie:
osobiście do dnia 22 października 2018 roku do godz. 16:00 w siedzibie Białostockiego Ośrodka Kultury (ul. Legionowa 5, pokój nr 6)
mailowo do dnia 23 października 2018 roku na adres e.puczynska@bok.bialystok.pl z dopiskiem „Test o JzB”

Osoby, które zgłoszą się w terminie, otrzymają bezpłatne zaproszenie na koncert zespołu Two Timer w ramach Blues Famy!

Regulamin i oświadczenie uczestnika do pobrania na stronie: http://bok.bialystok.pl/wydarzenia/wydarzenie/34-pytania-na-34-jesien-z-bluesem/

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

źródło: Białostocki Ośrodek Kultury 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments