|
Finał Ogólnopolski
XVII edycji Turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku''
Kategorie: U-10 chłopcy, U-10 dziewczęta, U-12 chłopcy, U-12 dziewczęta
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 kwietnia 2017
|
Nr
meczu
|
Godzina
|
Kolejka
|
Obiekt
|
Boisko
|
Kategoria
|
Grupa
|
Drużyna
|
Wynik
|
Drużyna
|
1
|
10:30
|
I
|
Agrykola
|
1
|
U-10 CH
|
A
|
LUBUSKIE (UKS 4 Kostrzyn)
|
1-1
|
PODKARPACKIE (AMO Rzeszów)
|
2
|
2
|
U-10 CH
|
A
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
0-3
|
MAZOWIECKIE (UKS Irzyk)
|
3
|
3
|
U-10 CH
|
B
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (MUKS Orzeł 2010 Wałcz)
|
0-0
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (Gol Brodnica)
|
4
|
4
|
U-10 CH
|
B
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 18 Olsztyn)
|
2-0
|
ŚLĄSKIE (UKS Gol Bieruń)
|
5
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
I
|
MAŁOPOLSKIE (SP 18 Tarnów)
|
1-1
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
6
|
6
|
U-12 CH
|
I
|
OPOLSKIE (UKS Rodło Opole)
|
0-3
|
POMORSKIE (UKS Jedynka Reda)
|
7
|
7
|
U-12 CH
|
J
|
WIELKOPOLSKIE (UKS AP Reissa Poznań)
|
0-1
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (SP 69 Bydgoszcz)
|
8
|
8
|
U-12 CH
|
J
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 19 Elbląg)
|
5-0
|
LUBUSKIE (UKS Polonia Słubice)
|
9
|
11:00
|
II
|
Agrykola
|
1
|
U-10 CH
|
C
|
WIELKOPOLSKIE (SP 1 Międzychód)
|
0-2
|
MAŁOPOLSKIE (MUKS Dunajec Nowy Sącz)
|
10
|
2
|
U-10 CH
|
C
|
PODLASKIE (SP 4 Zambrów)
|
2-2
|
OPOLSKIE (Masters Brzeg)
|
11
|
3
|
U-10 CH
|
D
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 11 Jelenia Góra)
|
1-5
|
POMORSKIE (UKS Orlik Stężyca)
|
12
|
4
|
U-10 CH
|
D
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (AMO I Kielce)
|
0-0
|
ŁÓDZKIE (RAP Radomsko)
|
13
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
K
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 45 Wrocław)
|
4-0
|
PODKARPACKIE (SP 9 Dębica)
|
14
|
6
|
U-12 CH
|
K
|
ŁÓDZKIE (MGUKS Pogoń Zduńska Wola)
|
3-2
|
ŚLĄSKIE (MUKP Dąbrowa Górnicza)
|
15
|
7
|
U-12 CH
|
L
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (SP 27 Kielce)
|
1-2
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (SP 51 Szczecin)
|
16
|
8
|
U-12 CH
|
L
|
PODLASKIE (SP 14 Białystok)
|
2-3
|
MAZOWIECKIE (SP 22 Płock)
|
17
|
9
|
U-12 DZ
|
M
|
DOLNOŚLĄSKIE (ZS w Wojborzu)
|
2-1
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
18
|
10
|
U-12 DZ
|
M
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
0-2
|
WIELKOPOLSKIE (KA 4 Respect)
|
19
|
11
|
U-12 DZ
|
N
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP 7 Ostrowiec Św.)
|
1-1
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP Samborowo)
|
20
|
12
|
U-12 DZ
|
N
|
LUBELSKIE (UKS Piątka Biała Podlaska)
|
0-7
|
MAZOWIECKIE (UKS Ząbkovia Ząbki)
|
21
|
11:30
|
III
|
Agrykola
|
1
|
U-10 DZ
|
E
|
ŁÓDZKIE (UKS SMS Łódź)
|
9-1
|
PODLASKIE (UKS 10 Łomża)
|
22
|
2
|
U-10 DZ
|
E
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
5-2
|
MAŁOPOLSKIE (C.A.R. Junior Krzeszowice)
|
23
|
3
|
U-10 DZ
|
F
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
12-0
|
POMORSKIE (SP 5 Malbork)
|
24
|
4
|
U-10 DZ
|
F
|
WIELKOPOLSKIE (UKS 2 Luboń)
|
0-0
|
DOLNOŚLĄSKIE (UKS Wołów)
|
25
|
Legia
|
9
|
U-12 DZ
|
O
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
2-1
|
ŚLĄSKIE (Akademia Sportu KSB Lędziny)
|
26
|
10
|
U-12 DZ
|
O
|
OPOLSKIE (LUKS Biała Nyska)
|
0-5
|
MAŁOPOLSKIE (UKS Trójka Staszkówka Jelna)
|
27
|
11
|
U-12 DZ
|
P
|
ŁÓDZKIE (ULKS Sieradz)
|
1-2
|
POMORSKIE (UKS Lider Rychnowy)
|
28
|
12
|
U-12 DZ
|
P
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
12-0
|
PODLASKIE (SP Rosochate)
|
29
|
12:00
|
IV
|
Agrykola
|
1
|
U-10 DZ
|
G
|
ŚLĄSKIE (KKS Katowice)
|
6-0
|
LUBELSKIE (PSP Modliborzyce)
|
30
|
2
|
U-10 DZ
|
G
|
MAZOWIECKIE (Varsovia Girls)
|
0-2
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
31
|
3
|
U-10 DZ
|
H
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SSP Tylice)
|
1-1
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP Kunów)
|
32
|
4
|
U-10 DZ
|
H
|
OPOLSKIE (SP 4 Namysłów)
|
0-8
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
33
|
Legia
|
5
|
U-10 CH
|
A
|
LUBUSKIE (UKS 4 Kostrzyn)
|
5-0
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
34
|
6
|
U-10 CH
|
A
|
PODKARPACKIE (AMO Rzeszów)
|
0-2
|
MAZOWIECKIE (UKS Irzyk)
|
35
|
7
|
U-10 CH
|
B
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (MUKS Orzeł 2010 Wałcz)
|
0-5
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 18 Olsztyn)
|
36
|
8
|
U-10 CH
|
B
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (Gol Brodnica)
|
2-0
|
ŚLĄSKIE (UKS Gol Bieruń)
|
37
|
12:30
|
V
|
Legia
|
5
|
U-10 CH
|
C
|
WIELKOPOLSKIE (SP 1 Międzychód)
|
3-0
|
PODLASKIE (SP 4 Zambrów)
|
38
|
6
|
U-10 CH
|
C
|
MAŁOPOLSKIE (MUKS Dunajec Nowy Sącz)
|
3-1
|
OPOLSKIE (Masters Brzeg)
|
39
|
7
|
U-10 CH
|
D
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 11 Jelenia Góra)
|
0-2
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (AMO I Kielce)
|
40
|
8
|
U-10 CH
|
D
|
POMORSKIE (UKS Orlik Stężyca)
|
3-2
|
ŁÓDZKIE (RAP Radomsko)
|
41
|
9
|
U-12 DZ
|
M
|
DOLNOŚLĄSKIE (ZS w Wojborzu)
|
4-1
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
42
|
10
|
U-12 DZ
|
M
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
0-7
|
WIELKOPOLSKIE (KA 4 Respect)
|
43
|
11
|
U-12 DZ
|
N
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP 7 Ostrowiec Św.)
|
4-0
|
LUBELSKIE (UKS Piątka Biała Podlaska)
|
44
|
12
|
U-12 DZ
|
N
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP Samborowo)
|
0-7
|
MAZOWIECKIE (UKS Ząbkovia Ząbki)
|
45
|
13:00
|
VI
|
Agrykola
|
1
|
U-10 DZ
|
E
|
ŁÓDZKIE (UKS SMS Łódź)
|
1-1
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
46
|
2
|
U-10 DZ
|
E
|
PODLASKIE (UKS 10 Łomża)
|
1-6
|
MAŁOPOLSKIE (C.A.R. Junior Krzeszowice)
|
47
|
3
|
U-10 DZ
|
F
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
5-0
|
WIELKOPOLSKIE (UKS 2 Luboń)
|
48
|
4
|
U-10 DZ
|
F
|
POMORSKIE (SP 5 Malbork)
|
4-6
|
DOLNOŚLĄSKIE (UKS Wołów)
|
49
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
I
|
MAŁOPOLSKIE (SP 18 Tarnów)
|
2-2
|
OPOLSKIE (UKS Rodło Opole)
|
50
|
6
|
U-12 CH
|
I
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
1-2
|
POMORSKIE (UKS Jedynka Reda)
|
51
|
7
|
U-12 CH
|
J
|
WIELKOPOLSKIE (UKS AP Reissa Poznań)
|
2-1
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 19 Elbląg)
|
52
|
8
|
U-12 CH
|
J
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (SP 69 Bydgoszcz)
|
5-0
|
LUBUSKIE (UKS Polonia Słubice)
|
53
|
9
|
U-12 DZ
|
O
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
0-0
|
OPOLSKIE (LUKS Biała Nyska)
|
54
|
10
|
U-12 DZ
|
O
|
ŚLĄSKIE (Akademia Sportu KSB Lędziny)
|
1-0
|
MAŁOPOLSKIE (UKS Trójka Staszkówka Jelna)
|
55
|
11
|
U-12 DZ
|
P
|
ŁÓDZKIE (ULKS Sieradz)
|
2-4
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
56
|
12
|
U-12 DZ
|
P
|
POMORSKIE (UKS Lider Rychnowy)
|
8-0
|
PODLASKIE (SP Rosochate)
|
57
|
13:30
|
VII
|
Agrykola
|
1
|
U-10 DZ
|
G
|
ŚLĄSKIE (KKS Katowice)
|
3-1
|
MAZOWIECKIE (Varsovia Girls)
|
58
|
2
|
U-10 DZ
|
G
|
LUBELSKIE (PSP Modliborzyce)
|
0-5
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
59
|
3
|
U-10 DZ
|
H
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SSP Tylice)
|
1-2
|
OPOLSKIE (SP 4 Namysłów)
|
60
|
4
|
U-10 DZ
|
H
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP Kunów)
|
0-12
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
61
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
K
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 45 Wrocław)
|
1-2
|
ŁÓDZKIE (MGUKS Pogoń Zduńska Wola)
|
62
|
6
|
U-12 CH
|
K
|
PODKARPACKIE (SP 9 Dębica)
|
0-1
|
ŚLĄSKIE (MUKP Dąbrowa Górnicza)
|
63
|
7
|
U-12 CH
|
L
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (SP 27 Kielce)
|
1-1
|
PODLASKIE (SP 14 Białystok)
|
64
|
8
|
U-12 CH
|
L
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (SP 51 Szczecin)
|
7-0
|
MAZOWIECKIE (SP 22 Płock)
|
65
|
14:00
|
VIII
|
Legia
|
5
|
U-10 CH
|
A
|
LUBUSKIE (UKS 4 Kostrzyn)
|
2-1
|
MAZOWIECKIE (UKS Irzyk)
|
66
|
6
|
U-10 CH
|
A
|
PODKARPACKIE (AMO Rzeszów)
|
7-1
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
67
|
7
|
U-10 CH
|
B
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (MUKS Orzeł 2010 Wałcz)
|
3-2
|
ŚLĄSKIE (UKS Gol Bieruń)
|
68
|
8
|
U-10 CH
|
B
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (Gol Brodnica)
|
2-0
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 18 Olsztyn)
|
69
|
9
|
U-10 CH
|
C
|
WIELKOPOLSKIE (SP 1 Międzychód)
|
4-2
|
OPOLSKIE (Masters Brzeg)
|
70
|
10
|
U-10 CH
|
C
|
MAŁOPOLSKIE (MUKS Dunajec Nowy Sącz)
|
1-0
|
PODLASKIE (SP 4 Zambrów)
|
71
|
11
|
U-10 CH
|
D
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 11 Jelenia Góra)
|
0-3
|
ŁÓDZKIE (RAP Radomsko)
|
72
|
12
|
U-10 CH
|
D
|
POMORSKIE (UKS Orlik Stężyca)
|
1-2
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (AMO I Kielce)
|
73
|
14:30
|
IX
|
Agrykola
|
1
|
U-10 DZ
|
E
|
ŁÓDZKIE (UKS SMS Łódź)
|
7-0
|
MAŁOPOLSKIE (C.A.R. Junior Krzeszowice)
|
74
|
2
|
U-10 DZ
|
E
|
PODLASKIE (UKS 10 Łomża)
|
0-4
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
75
|
3
|
U-10 DZ
|
F
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
3-0
|
DOLNOŚLĄSKIE (UKS Wołów)
|
76
|
4
|
U-10 DZ
|
F
|
POMORSKIE (SP 5 Malbork)
|
0-4
|
WIELKOPOLSKIE (UKS 2 Luboń)
|
77
|
Legia
|
9
|
U-12 DZ
|
M
|
DOLNOŚLĄSKIE (ZS w Wojborzu)
|
1-3
|
WIELKOPOLSKIE (KA 4 Respect)
|
78
|
10
|
U-12 DZ
|
M
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
1-0
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
79
|
11
|
U-12 DZ
|
N
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP 7 Ostrowiec Św.)
|
2-4
|
MAZOWIECKIE (UKS Ząbkovia Ząbki)
|
80
|
12
|
U-12 DZ
|
N
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP Samborowo)
|
0-1
|
LUBELSKIE (UKS Piątka Biała Podlaska)
|
81
|
15:00
|
X
|
Agrykola
|
1
|
U-10 DZ
|
G
|
ŚLĄSKIE (KKS Katowice)
|
5-0
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
82
|
2
|
U-10 DZ
|
G
|
LUBELSKIE (PSP Modliborzyce)
|
0-3
|
MAZOWIECKIE (Varsovia Girls)
|
83
|
3
|
U-10 DZ
|
H
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SSP Tylice)
|
0-5
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
84
|
4
|
U-10 DZ
|
H
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP Kunów)
|
1-1
|
OPOLSKIE (SP 4 Namysłów)
|
85
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
I
|
MAŁOPOLSKIE (SP 18 Tarnów)
|
1-2
|
POMORSKIE (UKS Jedynka Reda)
|
86
|
6
|
U-12 CH
|
I
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
5-0
|
OPOLSKIE (UKS Rodło Opole)
|
87
|
7
|
U-12 CH
|
J
|
WIELKOPOLSKIE (UKS AP Reissa Poznań)
|
4-0
|
LUBUSKIE (UKS Polonia Słubice)
|
88
|
8
|
U-12 CH
|
J
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (SP 69 Bydgoszcz)
|
2-2
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 19 Elbląg)
|
89
|
9
|
U-12 DZ
|
O
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
2-1
|
MAŁOPOLSKIE (UKS Trójka Staszkówka Jelna)
|
90
|
10
|
U-12 DZ
|
O
|
ŚLĄSKIE (Akademia Sportu KSB Lędziny)
|
4-2
|
OPOLSKIE (LUKS Biała Nyska)
|
91
|
11
|
U-12 DZ
|
P
|
ŁÓDZKIE (ULKS Sieradz)
|
3-0
|
PODLASKIE (SP Rosochate)
|
92
|
12
|
U-12 DZ
|
P
|
POMORSKIE (UKS Lider Rychnowy)
|
2-1
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
93
|
15:30
|
XI
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
K
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 45 Wrocław)
|
2-1
|
ŚLĄSKIE (MUKP Dąbrowa Górnicza)
|
94
|
6
|
U-12 CH
|
K
|
PODKARPACKIE (SP 9 Dębica)
|
1-2
|
ŁÓDZKIE (MGUKS Pogoń Zduńska Wola)
|
95
|
7
|
U-12 CH
|
L
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (SP 27 Kielce)
|
1-1
|
MAZOWIECKIE (SP 22 Płock)
|
96
|
8
|
U-12 CH
|
L
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (SP 51 Szczecin)
|
1-0
|
PODLASKIE (SP 14 Białystok)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 maja 2017
|
Nr meczu
|
Godzina
|
Kolejka
|
Obiekt
|
Boisko
|
Kategoria
|
Etap
|
Drużyna
|
Wynik
|
Drużyna
|
97
|
10:00
|
I
|
Agrykola
|
1
|
U-10 CH
|
QF B
|
PODKARPACKIE (AMO Rzeszów)
|
5-0
|
ŚLĄSKIE (UKS Gol Bieruń)
|
98
|
2
|
U-10 CH
|
QF B
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (MUKS Orzeł 2010 Wałcz)
|
1-1 k 3-2
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
99
|
3
|
U-10 CH
|
QF B
|
OPOLSKIE (Masters Brzeg)
|
0-0 k 3-1
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 11 Jelenia Góra)
|
100
|
4
|
U-10 CH
|
QF B
|
ŁÓDZKIE (RAP Radomsko)
|
2-0
|
PODLASKIE (SP 4 Zambrów)
|
101
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
QF B
|
MAŁOPOLSKIE (SP 18 Tarnów)
|
1-0
|
LUBUSKIE (UKS Polonia Słubice)
|
102
|
6
|
U-12 CH
|
QF B
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 19 Elbląg)
|
0-1
|
OPOLSKIE (UKS Rodło Opole)
|
103
|
7
|
U-12 CH
|
QF B
|
ŚLĄSKIE (MUKP Dąbrowa Górnicza)
|
0-0 k 1-0
|
PODLASKIE (SP 14 Białystok)
|
104
|
8
|
U-12 CH
|
QF B
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (SP 27 Kielce)
|
0-0 k 3-2
|
PODKARPACKIE (SP 9 Dębica)
|
105
|
9
|
U-12 DZ
|
QF B
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
0-1
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP Samborowo)
|
106
|
10
|
U-12 DZ
|
QF B
|
LUBELSKIE (UKS Piątka Biała Podlaska)
|
3-1
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
107
|
11
|
U-12 DZ
|
QF B
|
MAŁOPOLSKIE (UKS Trójka Staszkówka Jelna)
|
8-0
|
PODLASKIE (SP Rosochate)
|
108
|
12
|
U-12 DZ
|
QF B
|
ŁÓDZKIE (ULKS Sieradz)
|
3-2
|
OPOLSKIE (LUKS Biała Nyska)
|
109
|
10:30
|
II
|
Agrykola
|
1
|
U-10 DZ
|
QF B
|
MAŁOPOLSKIE (C.A.R. Junior Krzeszowice)
|
7-1
|
POMORSKIE (SP 5 Malbork)
|
110
|
2
|
U-10 DZ
|
QF B
|
WIELKOPOLSKIE (UKS 2 Luboń)
|
0-1
|
PODLASKIE (UKS 10 Łomża)
|
111
|
3
|
U-10 DZ
|
QF B
|
MAZOWIECKIE (Varsovia Girls)
|
5-0
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SSP Tylice)
|
112
|
4
|
U-10 DZ
|
QF B
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP Kunów)
|
0-0 k 0-1
|
LUBELSKIE (PSP Modliborzyce)
|
113
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
QF A
|
POMORSKIE (UKS Jedynka Reda)
|
0-2
|
WIELKOPOLSKIE (UKS AP Reissa Poznań)
|
114
|
6
|
U-12 CH
|
QF A
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (SP 69 Bydgoszcz)
|
3-0
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
115
|
7
|
U-12 CH
|
QF A
|
ŁÓDZKIE (MGUKS Pogoń Zduńska Wola)
|
1-0
|
MAZOWIECKIE (SP 22 Płock)
|
116
|
8
|
U-12 CH
|
QF A
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (SP 51 Szczecin)
|
1-3
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 45 Wrocław)
|
117
|
9
|
U-12 DZ
|
QF A
|
WIELKOPOLSKIE (KA 4 Respect)
|
4-1
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP 7 Ostrowiec Św.)
|
118
|
10
|
U-12 DZ
|
QF A
|
MAZOWIECKIE (UKS Ząbkovia Ząbki)
|
9-0
|
DOLNOŚLĄSKIE (ZS w Wojborzu)
|
119
|
11
|
U-12 DZ
|
QF A
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
1-7
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
120
|
12
|
U-12 DZ
|
QF A
|
POMORSKIE (UKS Lider Rychnowy)
|
1-2
|
ŚLĄSKIE (Akademia Sportu KSB Lędziny)
|
121
|
11:00
|
III
|
Agrykola
|
1
|
U-10 CH
|
QF A
|
LUBUSKIE (UKS 4 Kostrzyn)
|
1-0
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 18 Olsztyn)
|
122
|
2
|
U-10 CH
|
QF A
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (Gol Brodnica)
|
0-4
|
MAZOWIECKIE (UKS Irzyk)
|
123
|
3
|
U-10 CH
|
QF A
|
MAŁOPOLSKIE (MUKS Dunajec Nowy Sącz)
|
1-2
|
POMORSKIE (UKS Orlik Stężyca)
|
124
|
4
|
U-10 CH
|
QF A
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (AMO I Kielce)
|
1-1 k 1-2
|
WIELKOPOLSKIE (SP 1 Międzychód)
|
129
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
SF B-1
|
MAŁOPOLSKIE (SP 18 Tarnów)
|
1-0
|
ŚLĄSKIE (MUKP Dąbrowa Górnicza)
|
130
|
6
|
U-12 CH
|
SF B-1
|
OPOLSKIE (UKS Rodło Opole)
|
2-3
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (SP 27 Kielce)
|
131
|
7
|
U-12 CH
|
SF B-2
|
LUBUSKIE (UKS Polonia Słubice)
|
0-3
|
PODLASKIE (SP 14 Białystok)
|
132
|
8
|
U-12 CH
|
SF B-2
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 19 Elbląg)
|
3-1
|
PODKARPACKIE (SP 9 Dębica)
|
125
|
9
|
U-10 DZ
|
QF A
|
ŁÓDZKIE (UKS SMS Łódź)
|
7-0
|
DOLNOŚLĄSKIE (UKS Wołów)
|
126
|
10
|
U-10 DZ
|
QF A
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
0-0 k 1-2
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
127
|
11
|
U-10 DZ
|
QF A
|
ŚLĄSKIE (KKS Katowice)
|
13-0
|
OPOLSKIE (SP 4 Namysłów)
|
128
|
12
|
U-10 DZ
|
QF A
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
7-1
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
133
|
11:30
|
IV
|
Agrykola
|
1
|
U-10 CH
|
SF B-1
|
PODKARPACKIE (AMO Rzeszów)
|
7-0
|
OPOLSKIE (Masters Brzeg)
|
134
|
2
|
U-10 CH
|
SF B-1
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (MUKS Orzeł 2010 Wałcz)
|
0-4
|
ŁÓDZKIE (RAP Radomsko)
|
135
|
3
|
U-10 CH
|
SF B-2
|
ŚLĄSKIE (UKS Gol Bieruń)
|
5-1
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 11 Jelenia Góra)
|
136
|
4
|
U-10 CH
|
SF B-2
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
3-2
|
PODLASKIE (SP 4 Zambrów)
|
137
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
SF A-2
|
POMORSKIE (UKS Jedynka Reda)
|
2-3
|
MAZOWIECKIE (SP 22 Płock)
|
138
|
6
|
U-12 CH
|
SF A-2
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
0-8
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (SP 51 Szczecin)
|
139
|
7
|
U-12 DZ
|
SF A-2
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP 7 Ostrowiec Św.)
|
2-1
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
140
|
8
|
U-12 DZ
|
SF A-2
|
DOLNOŚLĄSKIE (ZS w Wojborzu)
|
3-4
|
POMORSKIE (UKS Lider Rychnowy)
|
141
|
9
|
U-12 DZ
|
SF B-1
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP Samborowo)
|
1-3
|
MAŁOPOLSKIE (UKS Trójka Staszkówka Jelna)
|
142
|
10
|
U-12 DZ
|
SF B-1
|
LUBELSKIE (UKS Piątka Biała Podlaska)
|
3-1
|
ŁÓDZKIE (ULKS Sieradz)
|
143
|
11
|
U-12 DZ
|
SF B-2
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
2-0
|
PODLASKIE (SP Rosochate)
|
144
|
12
|
U-12 DZ
|
SF B-2
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
0-1
|
OPOLSKIE (LUKS Biała Nyska)
|
145
|
12:00
|
V
|
Agrykola
|
1
|
U-10 DZ
|
SF B-1
|
MAŁOPOLSKIE (C.A.R. Junior Krzeszowice)
|
0-3
|
MAZOWIECKIE (Varsovia Girls)
|
146
|
2
|
U-10 DZ
|
SF B-1
|
PODLASKIE (UKS 10 Łomża)
|
0-0 k 2-1
|
LUBELSKIE (PSP Modliborzyce)
|
147
|
3
|
U-10 DZ
|
SF B-2
|
POMORSKIE (SP 5 Malbork)
|
1-2
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SSP Tylice)
|
148
|
4
|
U-10 DZ
|
SF B-2
|
WIELKOPOLSKIE (UKS 2 Luboń)
|
2-0
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP Kunów)
|
149
|
Legia
|
5
|
U-12 CH
|
SF A-1
|
WIELKOPOLSKIE (UKS AP Reissa Poznań)
|
0-0 k 1-3
|
ŁÓDZKIE (MGUKS Pogoń Zduńska Wola)
|
150
|
6
|
U-12 CH
|
SF A-1
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (SP 69 Bydgoszcz)
|
0-1
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 45 Wrocław)
|
151
|
7
|
U-12 DZ
|
SF A-1
|
WIELKOPOLSKIE (KA 4 Respect)
|
4-0
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
152
|
8
|
U-12 DZ
|
SF A-1
|
MAZOWIECKIE (UKS Ząbkovia Ząbki)
|
4-0
|
ŚLĄSKIE (Akademia Sportu KSB Lędziny)
|
153
|
12:30
|
VI
|
Agrykola
|
1
|
U-10 CH
|
SF A-1
|
LUBUSKIE (UKS 4 Kostrzyn)
|
1-0
|
POMORSKIE (UKS Orlik Stężyca)
|
154
|
2
|
U-10 CH
|
SF A-1
|
MAZOWIECKIE (UKS Irzyk)
|
1-0
|
WIELKOPOLSKIE (SP 1 Międzychód)
|
155
|
3
|
U-10 CH
|
SF A-2
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 18 Olsztyn)
|
4-3
|
MAŁOPOLSKIE (MUKS Dunajec Nowy Sącz)
|
156
|
4
|
U-10 CH
|
SF A-2
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (Gol Brodnica)
|
1-1 k 0-2
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (AMO I Kielce)
|
157
|
Legia
|
5
|
U-10 DZ
|
SF A-1
|
ŁÓDZKIE (UKS SMS Łódź)
|
1-6
|
ŚLĄSKIE (KKS Katowice)
|
158
|
6
|
U-10 DZ
|
SF A-1
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
0-4
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
159
|
7
|
U-10 DZ
|
SF A-2
|
DOLNOŚLĄSKIE (UKS Wołów)
|
1-1 k 2-0
|
OPOLSKIE (SP 4 Namysłów)
|
160
|
8
|
U-10 DZ
|
SF A-2
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
1-3
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
161
|
9
|
U-12 CH
|
o msc 15
|
LUBUSKIE (UKS Polonia Słubice)
|
1-1 k 3-2
|
PODKARPACKIE (SP 9 Dębica)
|
162
|
10
|
U-12 CH
|
o msc 13
|
PODLASKIE (SP 14 Białystok)
|
1-2
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 19 Elbląg)
|
163
|
11
|
U-12 CH
|
o msc 11
|
ŚLĄSKIE (MUKP Dąbrowa Górnicza)
|
2-0
|
OPOLSKIE (UKS Rodło Opole)
|
164
|
12
|
U-12 CH
|
o msc 9
|
MAŁOPOLSKIE (SP 18 Tarnów)
|
2-1
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (SP 27 Kielce)
|
165
|
13:00
|
VII
|
Agrykola
|
1
|
U-10 CH
|
o msc 15
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 11 Jelenia Góra)
|
1-4
|
PODLASKIE (SP 4 Zambrów)
|
166
|
2
|
U-10 CH
|
o msc 13
|
ŚLĄSKIE (UKS Gol Bieruń)
|
0-1
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
167
|
3
|
U-10 CH
|
o msc 11
|
OPOLSKIE (Masters Brzeg)
|
1-4
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (MUKS Orzeł 2010 Wałcz)
|
168
|
4
|
U-10 CH
|
o msc 9
|
PODKARPACKIE (AMO Rzeszów)
|
1-3
|
ŁÓDZKIE (RAP Radomsko)
|
169
|
Legia
|
5
|
U-12 DZ
|
o msc 15
|
PODLASKIE (SP Rosochate)
|
2-4
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
170
|
6
|
U-12 DZ
|
o msc 13
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
0-0 k 2-1
|
OPOLSKIE (LUKS Biała Nyska)
|
171
|
7
|
U-12 DZ
|
o msc 11
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP Samborowo)
|
1-2
|
ŁÓDZKIE (ULKS Sieradz)
|
172
|
8
|
U-12 DZ
|
o msc 9
|
MAŁOPOLSKIE (UKS Trójka Staszkówka Jelna)
|
3-0
|
LUBELSKIE (UKS Piątka Biała Podlaska)
|
173
|
13:30
|
VIII
|
Agrykola
|
1
|
U-10 DZ
|
o msc 15
|
POMORSKIE (SP 5 Malbork)
|
0-1
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP Kunów)
|
174
|
2
|
U-10 DZ
|
o msc 13
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SSP Tylice)
|
2-0
|
WIELKOPOLSKIE (UKS 2 Luboń)
|
175
|
3
|
U-10 DZ
|
o msc 11
|
MAŁOPOLSKIE (C.A.R. Junior Krzeszowice)
|
3-0
|
LUBELSKIE (PSP Modliborzyce)
|
176
|
4
|
U-10 DZ
|
o msc 9
|
MAZOWIECKIE (Varsovia Girls)
|
8-0
|
PODLASKIE (UKS 10 Łomża)
|
177
|
14:00
|
IX
|
Legia
|
5
|
U-10 CH
|
o msc 7
|
MAŁOPOLSKIE (MUKS Dunajec Nowy Sącz)
|
3-0
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (Gol Brodnica)
|
178
|
6
|
U-12 CH
|
o msc 7
|
POMORSKIE (UKS Jedynka Reda)
|
3-1
|
LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)
|
179
|
7
|
U-10 DZ
|
o msc 7
|
OPOLSKIE (SP 4 Namysłów)
|
0-5
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
180
|
8
|
U-12 DZ
|
o msc 7
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)
|
1-0
|
DOLNOŚLĄSKIE (ZS w Wojborzu)
|
181
|
14:30
|
X
|
Legia
|
5
|
U-10 CH
|
o msc 5
|
WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 18 Olsztyn)
|
2-4
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (AMO I Kielce)
|
182
|
6
|
U-12 CH
|
o msc 5
|
MAZOWIECKIE (SP 22 Płock)
|
2-3
|
ZACHODNIOPOMORSKIE (SP 51 Szczecin)
|
183
|
7
|
U-10 DZ
|
o msc 5
|
DOLNOŚLĄSKIE (UKS Wołów)
|
1-4
|
LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)
|
184
|
8
|
U-12 DZ
|
o msc 5
|
ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP 7 Ostrowiec Św.)
|
3-2
|
POMORSKIE (UKS Lider Rychnowy)
|
185
|
9
|
U-10 CH
|
o msc 3
|
POMORSKIE (UKS Orlik Stężyca)
|
1-4
|
WIELKOPOLSKIE (SP 1 Międzychód)
|
186
|
10
|
U-12 CH
|
o msc 3
|
WIELKOPOLSKIE (UKS AP Reissa Poznań)
|
1-1 k 4-3
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (SP 69 Bydgoszcz)
|
187
|
11
|
U-10 DZ
|
o msc 3
|
ŁÓDZKIE (UKS SMS Łódź)
|
4-0
|
KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)
|
188
|
12
|
U-12 DZ
|
o msc 3
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
0-1
|
ŚLĄSKIE (Akademia Sportu KSB Lędziny)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 maja 2017
|
Nr meczu
|
Godzina
|
Kolejka
|
Obiekt
|
Boisko
|
Kategoria
|
Etap
|
Drużyna
|
Wynik
|
Drużyna
|
189
|
10:15
|
Finał
|
PGE Narodowy
|
2
|
U-10 DZ
|
o msc 1
|
ŚLĄSKIE (KKS Katowice)
|
1-1 k 3-1
|
PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
|
190
|
10:45
|
Finał
|
1
|
U-10 CH
|
o msc 1
|
LUBUSKIE (UKS 4 Kostrzyn)
|
1-2
|
MAZOWIECKIE (UKS Irzyk)
|
191
|
11:30
|
Finał
|
2
|
U-12 DZ
|
o msc 1
|
WIELKOPOLSKIE (KA 4 Respect)
|
1-2
|
MAZOWIECKIE (UKS Ząbkovia Ząbki)
|
192
|
12:00
|
Finał
|
1
|
U-12 CH
|
o msc 1
|
ŁÓDZKIE (MGUKS Pogoń Zduńska Wola)
|
1-1 k 1-2
|
DOLNOŚLĄSKIE (SP 45 Wrocław)
|