DZIEŃ DZIECKA Z POLREGIO

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, zachęcają dzieci i rodziców do aktywnego spędzenia czasu z okazji Dnia Dziecka. Z tej okazji POLREGIO przygotowało specjalną promocję biletową dla najmłodszych.

 

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas dla najmłodszych pasażerów kolei, dla których odkrywanie jej tajemnic będzie niewątpliwie niezapomnianym przeżyciem. Specjalnie dla małych podróżników POLREGIO wprowadziło ofertę, w ramach której dzieci, które nie ukończyły 16-tego roku życia, za przejazd zapłacą tylko symboliczną złotówkę. Dla rodziców i opiekunów na stronie polregio.pl przedstawimy ciekawe propozycje jak i gdzie pojechać pociągiem POLREGIO, aby dziecko miło spędziło swoje święto.

A już w najbliższą niedzielę, 27 maja 2018 r. Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO zapraszają dzieci do świętowania Dnia Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów do udziału w imprezie. Oprócz wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów, m.in. dmuchane miasteczko, kącik malowania twarzy, stoisko gier planszowych, podwórko cyrkowe, turniej piłkarski i inne, będzie też stoisko promocyjne POLREGIO. Zapraszamy do wspólnego świętowania.

źródło: Dominik Lebda, rzecznik prasowy Przewozy Regionalne Sp. z o. o.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o