Film „Co dla mnie znaczy UE?” walczy o Nagrodę na 8. Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”

Filmik „Co dla mnie znaczy UE?” walczy o Nagrodę Publiczności na 8. Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”, zagłosujesz?

Pamiętacie filmik pt. „Co dla mnie znaczy UE?”*, który przygotowały pod skrzydłami SOK-u (a szczególnie Wojtka Panowa) 4 licealistki: Kinga, Ola, Olga i Magdalena? To ten, który w marcu znalazł się w finałowej dziesiątce konkursu „Europa z naszej ulicy Polskiej Fundacji dzieci i Młodzieży”.

Zgłosiliśmy go do konkursu na VIII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” w kategorii: instytucje publiczne, w tym samorządy.

Co o filmie myślą jurorzy dowiemy się już 29 września podczas gali w Kinie Rialto w Poznaniu. Konkurencja jest spora – spłynęły aż 42 obrazy z całej Polski. Trzymajcie kciuki!
Oprócz nagród festiwalowego jury od 24 do 28 września film może zawalczyć także o NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. I teraz czas na Was!

Możecie oddać głos na nasze lokalne filmowe przedsięwzięcie!

Formularz do głosowania: https://form.jotform.com/232545638832058

Wszystkie filmy będzie można obejrzeć na kanale Fundacji CSR Res Severa na YouTube:Festiwal Filmów Odpowiedzialnych/play listy biznes, NGO i instytucje publiczne VIII Festiwal.

Głosowanie jest bezpłatne, a na głosujących czekają NAGRODY, do dzieła!

Pamiętajcie, start 24 września od godz. 12.00, głosować będzie można do 28 września do godz. 24.00.

*A tu można wrócić pamięcią do konkursowego filmiku #CoDlaMnieZnaczyUE. https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=aLln8AW-XNQ…#CoDlaMnieZnaczyUE

Sokólski Ośrodek Kultury

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments