Gmina Wasilków wspiera lokalne kluby sportowe – dotacje na 2023 rok

Gmina Wasilków corocznie wspiera lokalne organizacje pozarządowe, które realizują zadania w zakresie sportu, a w swojej działalności dbają o kondycję, zdrowie oraz kształtowanie sportowych umiejętności naszych mieszkańców.

Adrian Łuckiewicz – Burmistrz Wasilkowa wraz z zastępcą Dominiką Jocz-Lenkiewicz wręczyli 22 lutego 20223 r. przedstawicielom czterech klubów sportowych symboliczne bony z kwotami przydzielonych dotacji na rok 2023.

Klub Sportowy Wasilków otrzymał 325.000 zł na prowadzenie treningów dla dzieci i młodzieży oraz na działalność sportową wasilkowskiej reprezentacji klubu.

Kyokushin Team Wasilków otrzymał 40.000 zł na realizację treningów karate kyokushin, wyjazdów na zawody oraz zorganizowanie corocznego turnieju karate w Wasilkowie IKO Matshushima Polish Open.

Klub UKS SET Wasilków otrzymał dotację w wysokości 32.000 zł na prowadzenie treningów siatkówki dla dzieci i młodzieży, wyjazdy na turnieje i zorganizowanie turnieju w Wasilkowie.

Klub Sportowy Studzianki otrzymał dotację w kwocie 28.000 zł na prowadzenie treningów piłki nożnej dzieci i młodzieży oraz organizację turnieju.

Informacja o konkursie

Informacja o wynikach konkursu

 

Źródło: UM w Wasilkowie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments