Jarmark Dominikański 2017 w Choroszczy – rezerwacja stoisk zupełnie za darmo!

W niedzielę 13 sierpnia br. – tradycyjnie: w parku przy Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy odbędzie się XXVIII Jarmark Dominikański. Zapraszamy wszystkich, by datę tę wpisać do swoich kalendarzy, ale już dziś szczególnie zapraszamy twórców, artystów, rzemieślników i przedsiębiorców – w tym roku na Jarmarku zarezerwujcie stoiska zupełnie za darmo!

Na XXVIII Jarmarku Dominikańskim 2017 w Choroszczy obowiązują bardzo proste zasady rezerwacji stoisk: z mapki wystarczy wybrać numer stoiska (każdy numer to miejsce pod stoisko modułowe o wymiarach: 3×3 metry) i zadzwonić do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy pod nr tel.: 85 719 14 31 (czynne pon.-pt. w godz. 8.00-16.00) lub wysłać e-mail na adres: kultura@choroszcz.pl i zapytać o rezerwację wybranego miejsca. Jeśli miejsce będzie wolne, rezerwacja jest gotowa!

WAŻNE: firmy i handlowcy z gminy Choroszcz są zwolnieni z opłat. Rzemieślnicy spoza gminy Choroszcz są także zwolnieni z opłat, przy czym podmioty te mogą rezerwować wyłącznie miejsca w Alejce „Rzemiosła” (są to żółte moduły na mapce, numery od 1 do 67).

Rezerwacja na XXVIII Jarmark Dominikański już ruszyła! Zapraszamy!

Dopłaty:

– 20 zł – opłata za dostęp do gniazdka elektrycznego 230V;

– 20 zł – opłata za możliwości ustawienia samochodu przy stoisku (nie dotyczy samochodów, które są jednocześnie stoiskiem).

UWAGA: w przypadku rezerwacji dwóch lub więcej stoisk modułowych – dotyczy to wszystkich wystawców, w tym rzemieślników i wystawców z gminy Choroszcz – należy uiścić zadatek w wysokości 50 zł od stoiska na konto Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu, nr: 64 1020 1332 0000 1402 0945 0430, tytułem: „Zadatek za stoiska nr …” – tu należy wpisać numery stoisk.

Rezerwacja nie dotyczy stoisk z piwem oraz lodami – warunki tych punktów są negocjowane z dyrektorem Centrum, w drodze ofert na wyłączność.

Cennik został ustanowiony Zarządzeniem nr 20/2017 dyrektora M-GCKiS w Choroszczy z dnia 11 kwietnia 2017 roku.

Zapraszamy na XXVIII Jarmark Dominikański w Choroszczy – 13 sierpnia 2017 r. Jarmark Dominikański w Choroszczy to impreza pełna lata!

źródło: Urząd Miejski w Choroszczy 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments