Karnawałowa metamorfoza w Twojej Telewizji Regionalnej [VIDEO]

Jak to jest być piękną? To w zasadzie mogłoby być pytanie retoryczne, bo przecież każda kobieta jest piękna, ale nie każda tak się czuje. I to jest właśnie błąd! Często wszelkie ograniczenia siedzą nam tylko w głowie.

Niekiedy jednak zabiegi upiększające mogą być remedium na niemal wszelkie bolączki, szczególnie te związane z wyglądem.

Bohaterka naszego programu ma na imię Iwona. To właśnie Iwona zdecydowała się poddać swoje ciało zabiegom upiększającym. Kosmetyczka, stylistka i fryzjerka miały sporo pracy, ale warto było poświęcić kilka godzin, aby zmienić swój wygląd o 180 stopni! Jak wyglądała metamorfoza Iwony? Przekonajcie się sami!

Metamorfozę Iwony (i wiele innych, ciekawych programów) będziecie mogli zobaczyć w sylwestrowej emisji programu Twojej Telewizji Regionalnej. Zapraszamy przed telewizory!

Organizatorami karnawałowej metamorfozy są: KM Studio Kosmetyka Marzeń, eM sTudio, JN – Jolanta Nierodzik, a także EMK- a Make-Up. Partnerem medialnym akcji jest Twoja Telewizja Regionalna. 


Twoja Telewizja Regionalna emituje swój program w sieci telewizji kablowej TVK-NET Chamerlińscy w systemie cyfrowym na terenie Sokółki, Wasilkowa oraz Choroszczy. TTR dostępna jest także na terenie miasta Białystok, Czarna Białostocka, Siemiatycze i Zambrów.

Kontakt do studia:
+48 508 346 333
+48 85 679 77 77
e-mail: redakcja@ttregionalna.pl

kt.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments