Komentarz powyborczy na antenie Twojej Telewizji Regionalnej

W naszym powyborczym studiu będziemy dziś gościć społeczników z Wasilkowa. Komentować powyborczą rzeczywistość będą były już kandydat na radnego Rady Miejskiej w Wasilkowie Wojciech Winogrodzki i kandydat na urząd Burmistrza Wasilkowa Adrian Łuckiewicz. 

Nasi goście podsumują okres kampanii, a także same wybory. Pomówimy o wysokiej frekwencji podczas głosowania, a także o bolączkach, z którymi stykają się mieszkańcy miasteczka.

Przypomnijmy. W Wasilkowie odbędzie się druga tura wyborów na urząd Burmistrza. Obecny włodarz Mirosław Bielawski wygrał z Łuckiewiczem stu kilkoma głosami, co nie zapewniło mu reelekcji. Druga tura wyborów odbędzie się 4 listopada. Urny wyborcze będą ustawione w tych samych miejscach co podczas głosowania 21 października. Głosować będzie można od godziny 7 do 21. Nazwisko nowego burmistrza Wasilkowa poznamy 5 listopada.

Zapraszamy Państwa już dziś przed telewizory na naszą kolejną rozmowę powyborczą. Program będzie do zobaczenia na antenie Twojej Telewizji Regionalnej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o