Koncert Chóru Dziecięcego OiFP. Szturm na operę. Wernisaż ilustracji Marii Dek.

Chór Dziecięcy Opery i Filharmonii Podlaskiej zaprasza na koncert PIECHOTĄ DO LATA w niedzielę 3 czerwca o godz. 15.00 w amfiteatrze Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Rozśpiewani podopieczni Ewy Barbary Rafałko słyną ze wspaniałych koncertów i bogatego repertuaru, będzie to więc popołudnie świetnej zabawy. Podczas pierwszego letniego koncertu w urokliwym otoczeniu amfiteatru przy Odeskiej 1 zaśpiewają największe hity muzyki rozrywkowej.

Nie masz skończonych 12 lat? Świetnie się składa, bo dzieci do 12 roku życia będą miały okazję posłuchać występu Chóru Dziecięcego OiFP zupełnie za darmo (wystarczy odebrać bezpłatną wejściówkę z kasy Opery).

PIECHOTĄ DO LATA
Koncert Chóru Dziecięcego OiFP

Niedziela, 3 czerwca | godz. 15.00 | Amfiteatr, Odeska 1
bilety: 10 zł
dzieci do 12 roku życia – wstęp bezpłatny na podstawie wejściówek dostępnych do odbioru w kasie Opery

Chór Dziecięcy Opery i Filharmonii Podlaskiej
Ewa Barbara Rafałko – dyrygent
Marcin Nagnajewicz – gitara, fortepian
Andrzej Makal – fortepian
Piotr Skórka – gitara basowa
Marcin Jadczak – perkusja

Program:
„All things bright and beautiful”
„W mojem ogródecku”
„Prześliczna wiolonczelistka”
„Ach, jak przyjemnie”
„Prząśniczki”
„dwie tradycyjne piosenki hiszpańskie”
„Kawiarenki”
„Piechotą do lata”
„Bardzo smutna piosenka retro”
„Zacznij od Bacha”

W piątek 1 czerwca o godz. 9.30 Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na wernisaż ilustracji (nie tylko) dla dzieci pt. „K-S-I-Ą-Ż-K-A”. Autorska wystawa artystki i ilustratorki Marii Dek, białostoczanki, na pewno znanej naszej publiczności ze wspaniałego plakatu do bajki „Sprawa Kapturka Cz.”, będzie dostępna przy Odeskiej od 1 czerwca do 1 lipca 2018 roku.

W sobotę 2 czerwca o godz. 9.00 18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy przeprowadzi Szturm na Operę. Na spektakularny, bezpłatny pokaz zapraszamy dzieci. Zadania do wykonania w czasie szturmu: rozpalanie ognia, uzdatnianie wody, wejście do budynku i przeszukanie, zejście po linie z budynku, strzelanie z trenażera (urządzenie do nauki strzelania z broni). Spotkanie pod wejściem głównym.

źródło: OiFP

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o