„Król zwierząt” przyjedzie do Choroszczy specjalnie dla dzieci.

W sobotę 29 lipca nie lada gratka czeka najmłodszych oraz wszystkich miłośników teatru! Do Choroszczy przyjedzie grupa „Urwis” ze spektaklem „Król zwierząt”. Aktorzy poprowadzą także warsztaty teatralne. Wstęp wolny. Zapraszamy!

„W królestwie dżungli następują przełomowe zmiany. Dotychczasowy król już nie chce dłużej być władcą. Kto zostanie nowym królem i uratuje dżunglę?” – w taki sposób teatr Urwis opisuje bajkę „Król zwierząt”. Dodaje ponadto, że jest to opowieść niezwykle kolorowa, zabawna i interaktywna. Uczy savoir-vivre’u oraz przemawia do naszej moralności: przestrzega, że nie powinno się oceniać innych po pozorach.

„Król zwierząt” zawita w Choroszczy 29 lipca w plenerze – spektakl odbędzie się o godz. 16.00 na plaży przy Kominowym Bajorze. Będzie wesoło, zabawnie, ale też mądrze.

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Wzajemności, który jest współfinansowany ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień na terenie gminy Choroszcz. Festiwal Wzajemności jest cyklem wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, sportowych i rekreacyjnych, aktywizujących choroską społeczność na poziomie rodziny oraz lokalnej wspólnoty, spajających mieszkańców wokół społecznej integracji, wymiany doświadczeń, nauki poprzez działanie i podejmowanie wzajemnej aktywności prospołecznych, stanowiących mądrą ofertę wspólnego spędzenia wolnego czasu.

źródło: Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy/Urząd Miejski w Choroszczy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o