Majówka 2017 z POLREGIO

Przewozy Regionalne, właściciel nowej marki POLREGIO zachęcają do aktywnego wypoczynku w Podlaskiem w majówkę.

W majowy weekend proponujemy kolejowe wycieczki do ciekawych miejsc na Podlasiu. Wygodnym, nowoczesnym pociągiem REGIO dojedziemy do parków narodowych, krajobrazowych, na tereny puszczańskie, na Mazury.

Bogata siatka połączeń ułatwia zaplanowanie jedno lub kilkudniowej wycieczki. Bez wychodzenia z domu można zaplanować przejazdy i kupić bilety. Rozkład jazdy pociągów REGIO jest dostępny w internecie, a szereg ofert promocyjnych np. „Majówka z POLREGIO” (specjalna promocja na długi majowy weekend) lub inne całoroczne oferty „Bilet turystyczny”, „Ty i 1, 2, 3”, „Połączenie w dobrej cenie”, „REGIOkarnet”, czy dla seniorów – „REGIO Senior”, pozwala na oszczędności około 30 %. Szczegółowe informacje na www.polregio.pl

Na przykład podróż z Białegostoku do Osowca (do Biebrzańskiego Parku Narodowego) trwa zaledwie godzinę, a do Narwiańskiego PN jeszcze krócej, bo zaledwie 24 minuty jedzie pociąg REGIO do Uhowa. W niecałe dwie godziny dojedziemy do Augustowa, czy Ełku, gdzie też czekają atrakcje turystyczne.

Amatorzy turystyki rowerowej, za 7 zł (niezależnie od odległości) mają możliwość przewozu w naszych pojazdach swoich jednośladów, a właściciele psów, mogą bez przeszkód zabrać swojego pupila. Bilet dla psa kosztuje tylko 4,50 zł (również niezależnie od odległości).

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji i życzymy udanych wyjazdów z Przewozami Regionalnymi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments