Miejska Biblioteka Publiczna w Wasilkowie zaprasza młode mamy do udziału w projekcie #Bibliomama

Miejska Biblioteka Publiczna w Wasilkowie zaprasza do udziału w projekcie „#Bibliomama” – dofinansowanego przez Fundację BGK w programie „Skrzydła dla Mamy” edycja II.

Projekt skierowany jest do mam zamieszkałych na terenie gminy Wasilków, które pozostają nieaktywne zawodowo ze względu na opiekę nad dzieckiem. Do udziału zapraszamy mamy przebywające na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym, opiekujące się dzieckiem nieuczestniczącym w żadnej formie opieki lub edukacji przedszkolnej oraz mamy pozostające bez pracy ze względu na opiekę nad dziećmi.

„#Bibliomama” to cykl spotkań i warsztatów, które mają za zadanie ułatwić młodym mamom powrót do pracy po okresie przerwy związanej z opieką nad dzieckiem/dziećmi, podwyższyć ich kompetencje, pomóc znaleźć w sobie energię do działania i nowe talenty. W programie spotkania z psychologiem, warsztaty motywacyjne, przygotowanie do podjęcia aktywności zawodowej, tworzenie stron www, grafiki oraz prezentacji, warsztaty kosmetyczne, ćwiczenia ruchowe oraz rękodzieło. Dla każdej mamy przewidziany jest tablet, który będzie jej osobistym organizerem i pomocą w powrocie do pracy lub podjęciu aktywności zawodowej.

Rekrutacja do projektu trwa do 16.08.2021. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt startuje z początkiem września. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem 85 718 52 32 lub 516 362 291. Serdecznie zapraszamy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments