Festiwal literacki w Książnicy Podlaskiej

W dniach 2-4 października 2020 r. w budynku głównym Książnicy Podlaskiej w Białymstoku (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14A) odbędzie się Festiwal literacki „Na pograniczu kultur”, organizowany przez Fundację Sąsiedzi we współpracy z Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, dofinansowany ze środków budżetu Miasta Białegostoku.

Zapraszamy do udziału w dwunastu niezwykłych spotkaniach autorskich, m.in. z Jerzym Bralczykiem, Michałem Rusinkiem, Zygmuntem Miłoszewskim, Filipem Springerem, Julią Fiedorczuk czy Mikołajem Łozińskim.
Spotkania autorskie w ramach Festiwalu literackiego „Na pograniczu kultur” odbywać się będą w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej oraz on-line na profilu facebookowym biblioteki: https://www.facebook.com/ksiaznicapodlaska.

/HARMONOGRAM SPOTKAŃ:
Spotkania organizowane WYŁĄCZNIE w przestrzeni wirtualnej:

PIĄTEK, 2 października
8:55 – spotkanie z Martą Guśniowską, prowadzenie: Olga Gordiejew-Pobot
9:55 – spotkanie z Wojciechem Mikołuszką i Małgorzatą Dmitruk, prowadzenie: Justyna Sawczuk
10:50 – spotkanie z Idą Pierelotkin, prowadzenie: Olga Gordiejew-Pobot
17:00 – spotkanie z Andrzejem Kruszewiczem, prowadzenie: Justyna Sawczuk

Spotkania autorskie organizowane z udziałem publiczności oraz w przestrzeni wirtualnej (Książnica Podlaska w Białymstoku, Aula, VI piętro):
SOBOTA, 3 października
11:00 – spotkanie z Julią Fiedorczuk, prowadzenie: Dorota Sokołowska
12:30 – spotkanie z Mikołajem Łozińskim, prowadzenie: Mikołaj Wawrzeniuk
14:00 – spotkanie z Katarzyną Węglicką, prowadzenie: Marcin Tomkiel
15:30 – spotkanie z Dominiką Słowik, prowadzenie: Katarzyna Sawicka-Mierzyńska

NIEDZIELA, 4 października
11:00 – spotkanie z Jerzym Bralczykiem, prowadzenie: Andrzej Bajguz
12:30 – spotkanie z Michałem Rusinkiem i Katarzyną Kłosińską, prowadzenie: Dorota
Sokołowska
14:00 – spotkanie z Zygmuntem Miłoszewskim, prowadzenie: Grzegorz Kasdepke
15:30 – spotkanie z Filipem Springerem, prowadzenie: Marek Kochanowski

ZASADY REZERWACJI MIEJSC

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach autorskich (tylko z udziałem publiczności) podczas Festiwalu literackiego „Na pograniczu kultur” proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: festiwalnapograniczukultur@gmail.com
Otrzymanie maila zwrotnego z numerem rezerwacji od organizatora jest równoznaczne z potwierdzeniem rejestracji na spotkanie (jedno zgłoszenie z adresu mailowego = rejestracja jednej osoby!). Ograniczona liczba miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Dodatkowo (dla osób, które nie mogą wysłać prośby mailowo) uruchamiamy numer telefonu, pod którym można rezerwować miejsca na poszczególne spotkania festiwalowe: 728-052-373. Prosimy o kontakt WYŁĄCZNIE w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 11:00-14:00. W celu odwołania rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie maila na podany wyżej adres.
W przestrzeni Książnicy Podlaskiej oraz podczas spotkań autorskich obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust. Każdy zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia uczestnika wydarzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19, które będzie dostępne na miejscu. Na spotkania prosimy przychodzić minimum 15-20 minut przed rozpoczęciem.

Spotkania będą transmitowane na facebookowym fanpage’u Książnicy Podlaskiej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o