PIK & Rock. La Venders, The Boars, ØRGANEK – rockowy koncert przed Spodkami

To był wyjątkowy wieczór, wypełniony dobrym rockiem i pozytywną energią. PIK&ROCK zgromadził przed Spodkami tłumy.

Życzę wszystkim wspaniałych wrażeń i dobrej zabawy – witała publiczność Wiktoria Wnorowska, dyrektor Podlaskiego Instytutu Kultury – mam nadzieję, że takie rockowe pożegnanie lata stanie się naszą tradycją i za rok znów podejmiemy wyzwanie.

Przygotowaliśmy naprawdę dobrą muzykę i dobrych wykonawców – podkreślał Artur Szydłowski z PIK, koordynator wydarzenia – wystąpią dwie znakomite kapele , laureaci naszych Rockowań, a  na zakończenie wieczoru –  Organek.

Na scenie wystąpiły zespoły La Venders i The Boars – laureaci Rockowań, czyli największego przeglądu zespołów rockowych w regionie, który d 2016 r. organizuje Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku. Obie grupy postanowiły zakończyć letni sezon wspólnym koncertem przed Spodkami. La Venders zdobył drugie miejsce w ubiegłorocznych Rockowaniach. To młody białostocki zespół, który tworzy pięcioro muzyków, grających z niezwykłą finezją i własnym charakterem. Na platformach streamingowych można znaleźć ich debiutancki album o tytule „Nimis” oraz kilka najnowszych singli. Z kolei grupa The Boars – to laureaci pierwszego miejsca w Rockowaniach 2019 oraz finaliści plebiscytu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok.

Oba zespoły wystąpiły przed ØRGANKIEM – niezwykle utalentowanym i popularnym muzykiem, laureatem wielu prestiżowych nagród. W 2022 uznanym przez magazyn Newsweek za jednego ze stu najbardziej wpływowych Polaków w kategorii popkultura.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments