PIKnik z okazji Dnia Dziecka

Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki zaprasza na PIKnik z okazji Dnia Dziecka.

Przed nami Piknik z okazji Dnia Dziecka – piątek, 2 czerwca, od godziny 14:00 do 20:00. W programie wiele darmowych atrakcji: animacje dla dzieci, kącik zabaw artystycznych, dmuchańce, pokazy baniek mydlanych oraz mnóstwo gier i konkursów. Będzie baśniowo, zagadkowo, muzycznie i artystycznie. Gwarancja organizatorów – nikt nie będzie się nudził.

Oficjalne rozpoczęcie o godzinie 16:00. Teren przy Spodkach PIK, ul. św. Rocha 14 oraz Park im. Jadwigi Dziekońskiej.

W godzinach 16:00-19:00 lody, popcorn i wata cukrowa za darmo. Wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Kurpie Zielone oraz o godzinie 19:00 Małe TGD.

Małe TGD to profesjonalny zespół dziecięcy wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Zespół młodych wokalistów łamie schematy i pokazuje, że również dzieci mogą śpiewać o Bogu w nowoczesny sposób. W 2017 r. Małe TGD wydało debiutancką płytę „Góry do góry”, a pod koniec 2019 r. ukazał się drugi album pt. „Wyspa skarbów”. Na początku 2020 r. album „Wyspa skarbów” został nominowany do FRYDERYKA w kategorii Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa. Trzecia płyta zespołu Małe TGD „Online” powstała w trudnym dla wszystkich okresie pandemii. Dzieciaki w lekki i momentami przewrotny sposób opowiadają o radzeniu sobie z emocjami, codziennymi obowiązkami, zamykającym i otwierającym się światem.

 

Źródło: PIK

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments