Potańcówka u Branickich

Miasto Białystok organizuje kolejną, ostatnią w tym sezonie letnim, potańcówkę w Ogrodzie Branickich. Białostoczanie będą mogli w ten sposób pożegnać lato w niedzielę, 2 września, w Ogrodzie Branickich. Warto się wybrać na to wydarzenie.

Białostoczanie będą mieli następną okazję do tańców i wspólnej zabawy w Ogrodzie Branickich. Zostanie tam zorganizowana miejska potańcówka. Odbędzie się w niedzielę (2 września). Początek – o godz. 17.00. Zabawa potrwa do godz. 19.30, ale jeśli jej uczestnicy będą się dobrze bawić, będzie możliwość przedłużenia tańców do godz. 21.00. Suchy staw zamieni się w salę taneczną pod rozgwieżdżonym niebem. Jeśli pogoda dopisze, można będzie nie tylko tańczyć, ale także urządzić piknik na trawie. Wystąpi zespół Live Orkiestra.

Te zabawy cieszą się dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców, dlatego postanowiliśmy zorganizować kolejną i w taki sposób powitać jesień. Zapraszam do wspólnej zabawy całe rodziny – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski.

Poprzednie potańcówki w Ogrodzie Branickich w tym sezonie miały miejsce w czerwcu, w ramach Dni Miasta Białegostoku oraz w lipcu.

źródło: bialystok.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments