Prezentacja nagrody głównej w loterii PIT-owej w Wasilkowie

28 kwietnia odbyła się prezentacja nagrody głównej w Loterii PIT-owej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!”. Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz zaprezentował samochód hybrydowy Suzuki Swift HYBRID. 

Nagroda główna – samochód osobowy marki Suzuki Swift HYBRID – czeka już na szczęśliwego zwycięzcę w salonie. W tym roku już się udało wyrównać ubiegłoroczny rekord zgłoszeń, a przecież do zakończenia przyjmowania zgłoszeń ciągle jeszcze pozostają prawie dwa tygodnie. – Cieszy, że nasza Loteria PIT-owa cieszy się tak wielkim zainteresowaniem i że z każdym rokiem przybywa w gminie nowych mieszkańców i nowych podatników. Po pierwszej edycji loterii mieliśmy 1,2 tysiąca nowych „podatników”, a po drugiej 700. To przekłada się na realne zwiększenie środków w budżecie gminy – podkreśla Adrian Łuckiewicz.

Pozostałymi nagrodami w loterii są: robot kuchenny Thermomix, trzy rowery, trzy smartfony oraz dziesięć zegarków typu smartwatch – łącznie 18 pozycji.

W celu wzięcia udziału w loterii należy spełniać dwa warunki:

– złożyć deklarację podatkową PIT w Drugim Urzędzie Skarbowym w Białymstoku i wskazać miejsce zamieszkania w Gminie Wasilków

– przesłać zgłoszenie udziału poprzez stronę internetową loterii https://pitwwasilkowie.pl/ podając jedynie swoje imię, nazwisko, pesel oraz telefon do kontaktu.

 

Przypominamy, że mają na składanie wniosków mają Państwo czas do 9 maja. Losowanie zwycięzców odbędzie się 12 maja.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments