Przed galą bokserską Chorten Boxing Night

Już 7 października niesamowite widowisko sportowe w Białymstoku! Na hali lodowiska BOSIR odbędzie się gala bokserska Chorten Boxing Night z come backiem Dariusza „Snary” Snarskiego! Chorten Boxing Night jest 35-tą galą boksu, którą organizuje Snarski. Tego wieczoru w ringu staną młode talenty bokserskie z Polski, Ukrainy, Czech i Białorusi, a także zobaczymy walkę, na którą czeka wielu: Dariusz Snarski honorowo zakończy swoją bokserską karierę jako najstarszy polski pięściarz.

Jako ciekawostka warto wspomnieć, że jeden z najpopularniejszych polskich bokserów Przemysław Saleta zakończył boksowanie w wieku 47 lat. Snarski zakończy karierę mając lat 49.

Podczas walki pojawi się między innymi Tomasz Mazur, młodzieżowy mistrz Polski i wicemistrz Polski seniorów, który powalczy o pas Międzynarodowego Mistrza RP wagi półśredniej. 7 października wystąpią również Kamil Łaszczyk, Timur Kuzakhmedov, Piotr Gudel, Jurii Chumak z Ukrainy, a także reprezentujący Sokółkę Paweł Wierzbicki. Będzie to jego trzecia zawodowa walka. 

Dzień wcześniej, w piątkowe popołudnie w Galerii Jurowiecka w Białymstoku odbyła się ceremonia ważenia zawodników przed galą.

Gościem specjalnym Chorten Boxing Night będzie Dariusz Tiger Michalczewski.

Nasza relacja z ważenia zawodników jest do zobaczenia na antenie Twojej Telewizji Regionalnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar