Przestrzenie Sztuki

Trwają działania programu Przestrzenie Sztuki Białystok, którego Białostocki Teatr Lalek wraz z Białostockim Ośrodkiem Kultury oraz Fundacją Rozwoju Sztuki Tańca jest lokalnym operatorem.

  • W ostatnią sobotę września odbędzie się prezentacja 3 krótkich form choreograficznych realizowanych przez twórców związanych z katowicką sceną tańca współczesnego – „Wieczór Krótkich Form” w Akademii Teatralnej im. Zelwerowicza filia w Białymstoku (30.09) o godz. 19.00.

Więcej informacji: https://frst.org.pl/wieczor-krotkich-form/

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1428-wieczor-krotkich-form-95152?id=519713

  • W Akademii Teatralnej w Białymstoku trwa rezydencja choreograficzna Edyty Szachniewicz z Karolem Poleckim. Rezydencja dotyczy współpracy badawczej choreografa i filozofa w oparciu o koncepcję filozoficzną zakładającą wpływ komunikatów głosowych na sposób poruszania człowieka. Rezydencja zakończy się warsztatem skierowanym do studentów Akademii
  • Trwają próby do 3 Premier kameralnych: „Brainheart” (prezentacja solowa Dajany Chwesińskiej), „Co od czego – czyli C.U.D.fm” (w choreografii Julii Dondziło), „Prywatność nieznana” (w choreografii Julii Edytu Szachniewicz) już 4 października na scenie w Białostockim Ośrodku Kultury.

Więcej informacji: https://frst.org.pl/trzypremiery/

Bilety do nabycia w sprzedaży on-line: https://www.bilety24.pl/teatr/1428-3-premiery-95232?id=520232

  • Tancerze, instruktorzy, choreografowie już wkrótce mogą zapisywać się na kolejne warsztaty z cyklu Specjalistycznych Warsztatów Instruktorskich.

„Komunikacja pedagoga tańca z dzieckiem i rodzicem” – 15.10.2023 r. Warsztaty poprowadzi Tatiana Asmolkova w siedzibie Fundacji Rozwoju Sztuki Tańca w Białymstoku.

„Metody pracy w choreografii” – 21-22.10.2023 r. Warsztaty poprowadzi Karolina Kroczak w siedzibie Fundacji Rozwoju Sztuki Tańca w Białymstoku.

Więcej informacji na stronie: https://frst.org.pl/przestrzenie-sztuki-2023/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments