Rap Koncert & Silent Disco HURMA vol. 1 – tego dawno i (jeszcze) nie było!

Sokólski Ośrodek Kultury i nowo powstały Rap Kolektyw HURMA zapraszają 2 czerwca na pierwszą odsłonę muzycznego wydarzenia, którego celem jest prezentacja lokalnej sceny rap i kultury alternatywnej.

H U R M A – to kolektyw wielu osobowości – producentów, raperów, wokalistów, graficiarzy, twórców wizualnych oraz osób, którym nie jest obca kultura hiphopowa i alternatywna. Wynikiem połączenia sił jest wydarzenie ph. HURMA vol. 1, na które złoży się Rap Koncert i Silent Disco.
Kolektyw HURMA działa w otwartych na różnorodne brzmienia przestrzeniach Studia Qultura SOK.

Na scenie wystąpią miłośnicy oldscholowego rapu, którzy zaprezentują klasyczne rymy do elektronicznych bitów producenta MUTANAUM oraz samplowanych bitów producenta ZŁODZIEJA WOKALI.

2 czerwca / parking przy Kamienicy Tyzenhauza SOK, ul. Piłsudskiego 1, w sąsiedztwie „Bistro u Matczaka”/

18:30 – RAP KONCERT
19:30 – Wypożyczanie słuchawek*
20:00 – 23:00 – SILENT DISCO

WSTĘP WOLNY

*Słuchawki (100 par) będą wypożyczane po RAP Koncercie – warunek to wypełnienie i podpisanie formularza. Można to zrobić na miejscu przed wydarzeniem, bądź wcześniej – formularz jest dostępny na:
https://sokolskiosrodekkultury.pl/rap-koncert-silent-disco-hurma-vol-1/

Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, konieczny będzie nr PESEL.
Za osoby niepełnoletnie formularz musi podpisać rodzic.

Patron medialny wydarzenia: iSokolka.eu

***

Skład HURMY oraz artyści SILENT DISCO:

ZAMOTANI OPTYMIŚCI – rapowo-przyjacielski skład: MC Dębek i Grzyb. DBK – kolekcjoner płyt zawierających dobre brzmienie, pasjonat literatury. Grzyb w rapie, jak i na sali bokserskiej czuje się pewnie. Zamotani optymiści to autorzy tekstów w klasycznym stylu, stawiający w swojej twórczości na jakość i swobodę.

O oprawę wizualną i estetyczną wydarzenia zarówno w Social Mediach jak i live zadbają ART DIRECTOR’S:

MJ – z zawodu architekt, z zamiłowania grafik. Twórca różnych form graficznych, odpowiedzialny za stworzenie wielu logotypów dla firm czy wydarzeń, ilustracji, a także okładek albumów muzycznych. W swoich projektach sięga po elementy graffiti i street artu, komiks oraz typografię.

ŁUKASZ KUNDZICZ – absolwent grafiki na warszawskiej ASP oraz projektowania ubioru w Łodzi. Zawodowo związany z reklamą. Jego prace silnie zakorzenione są w sztuce ulicznej – sam o sobie mówi, że pochodzi z dwóch światów. Jednym jest środowisko artystyczne w rozumieniu akademickim. Drugi z kolei – to właśnie świat sztuki niesformalizowanej, wolnej od instytucji – tworzonej przez artystów ulicznych. Czerpie z estetyki brutalizmu, glitchu, kubizmu oraz geometrii a także odwołuje się do hip-hopu, subkultur czy modernistycznej architektury. Publikuje pod pseudonimem @luksprzeziks.

WOJCIECH PANOW – fotograf, kamerzysta, dokumentalista, twórca wizualny.
https://www.facebook.com/wojciech.qanow
https://www.facebook.com/wzgorzasokolskie

W drugiej części spotkania podczas SILENT DISCO scenę przejmą:

MUTANAUM – wokalista, twórca, producent, w oryginalny sposób łączy swój głos z muzyką elektroniczną oraz dużą dawką eksperymentu. Podczas silent disco zagra swoją selekcję ulubionych utworów, a ramach koncertu RAP zadebiutuje z nowym materiałem, grając live z raperami.
SC: https://soundcloud.com/mutanaum

MARMØ – producent, live performer – świeża krew polskiej sceny elektronicznej. W ubiegłym roku wraz z MUTANAUM zadebiutował albumem „MOMENTUM”, na którym usłyszymy ślady jego zamiłowania do kopniętych rytmów i AMEN breaków przecinających warstwy melodycznych syntezatorów i wokali. Selekta w DJ-secie, który zaserwuje podczas eventu będzie się składać z utworów najbardziej oddziałujących na jego twórczość producencką.
SC: https://soundcloud.com/marmo-537282809

MATEUSZ GRZYBOWSKI – producent, live performer, podróżnik oraz DJ pochodzący z okolic Białegostoku. Jego sety, jak i produkcje zwykle, oparte są na hipnotyzującym i głębokim techno, od kosmicznego ambientu, po cięższe, eksperymentalne dźwięki. Silnie związany jest z białostocką sceną muzyczną, klubem FOMO oraz wywodzącym się z niego kolektywem @ProjektNewHope. Wielokrotnie grał na wydarzeniach w Białymstoku i okolicach, z których część współorganizował. Bliskie jego sercu są też dzikie, leśne imprezy, na których kilka lat temu zaczął interesować się DJ-ką. Mateusz podczas wydarzenia zagra live set.
SC: https://soundcloud.com/m_grzybowski

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments