Rusza Karnawał Dance Fest!

Setki uczestników występujących w pięciu kategoriach tanecznych, wyszukane choreografie, zróżnicowana muzyka, barwne stroje, a przede wszystkim ogromna radość, świetna zabawa i niesamowity entuzjazm tancerzy. Jednym słowem: jeżeli karnawał, to tylko z WOAK-iem! Już po raz 26. w Białymstoku, w dniach 9-11 lutego 2018, wystartuje Karnawał Dance Fest – jeden z największych projektów tanecznych województwa podlaskiego!

Zaczynamy w piątek, 9 lutego, warsztatami w Spodkach WOAK. Poprowadzą je tegoroczni jurorzy: Marcin Rębilas, Krzysztof Chamera i Katarzyna Kubalska. W sobotę, 10 lutego, w trakcie rund eliminacyjnych w Hali Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku widzowie zobaczą blisko 70 prezentacji zgłoszonych zespołów. A będzie w czym wybierać: street dance, taniec sceniczny, formacje debiutujące, kategorie 30+ i inne formy tańca. Finał tanecznej rywalizacji odbędzie się 11 lutego podczas wielkiej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Karnawał Dance Fest to wielkie wydarzenie, które mobilizuje szkoły tańca.  Repertuar, który tancerze zaprezentują podczas KDF, szlifują już od jesieni. To okazja, by zweryfikować umiejętności, zdobyć laury, a przede wszystkim dobrze się bawić!

Więcej informacji wraz ze szczegółowym programem imprezy można znaleźć na stronie: www.karnawaldf.pl.

Joanna Krukowska, WOAK Białystok

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o