Slam 14 czerwca w BTL Lalki – kawiarni teatralnej

Slam to żywa impreza, której scenariusza nie można ani przewidzieć ani ułożyć.14 czerwca o 18.00  Stowarzyszenie Szukamy Polski i portal poeciwsieci.pl zapraszają na  SLAM POETYCKI BIAŁYSTOK do BTL Lalki – kawiarni teatralnej.

Organizatorzy czekają na slamerki  i slamerów, poetki i poetów,  osoby które staną na scenie, przed czarnym lub białym mikrofonem,  do pojedynku na wiersze i na żywo wyrecytują je przed publicznością. Wszystko jest dozwolone podczas występu – oprócz instrumentów muzycznych i rekwizytów.

To publiczność w głosowaniu zdecyduje o wygranej. Nie krytycy, jurorzy, czy wydawcy, tylko publiczność wybierze zwycięzcę, a przy tym, mamy nadzieję, będzie się świetnie bawić. Specjalne Jury w osobach Doroty Sokołowskiej i Artura Jana Szczęsnego może jedynie zdecydować o przyznaniu „dzikiej karty” oraz ewentualnie o dodatkowych nagrodach. Zwycięzca slamu otrzyma 400 zł, dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Białystok.

Przyjdź i przekonaj się o tym osobiście! To szansa dla amatorów i twórców z dorobkiem.  Bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.  Slam poprowadzi Eligiusz Buczyński, poeta, performer i slamer a muzycznie podkręci spotkanie ze swoją gitarą aktor Patryk Ołdziejewski.

Zgłoszenia: szukamypolski@gmail.com lub  przed slamem. Wstęp wolny. Publiczność nie musi się zgłaszać

#Slam2023 #slampoetyckibialystok  #slamBiałystok17maja #EligiuszBuczyński  #BTLLalkikawiarniateatralna #SzukamyPolski #poeciwsieci #Białystok #poezjana żywo

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments