Sokoły pobiegły już szósty raz!

Blisko 80 osób w różnym wieku i na różnych dystansach pobiegło w minioną niedzielę 12 czerwca w VI. Sokolim Biegu pod patronatem Burmistrza Sokółki. I ci najmłodsi, jak i „nieco” już starsi wiekiem i stażem biegacze zmierzyli się kolejny już raz na ścieżce pieszo-rowerowej wokół sokólskiego zalewu. Gorąca pogoda, jak przyznawali sami biegacze może nie sprzyjała pobijaniu życiowych rekordów, ale nie przeszkadzała w wysokim poziomie tej sportowej imprezy.
Zobaczcie na zdjęciach jak radzili sobie nasi sportowcy!

Wyniki:

Biegi dla dzieci:

Bieg na 100m:
Dziewczynki 1-3 lata:
1. Julia Janicka
2. Kinga Kucharewicz
3. Aleksandra Tur
3. Pola Szarkowska
Chłopcy 1-3 lata:
1. Mikołaj Puszko
2. Igor Łozowski
Dziewczynki 4-6 lat:
1. Aleksandra Szymaniuk
2. Milena Słyż
3. Sabina Puszko
4. Izabela Kucharewicz
5. Zofia Tur
5. Julia Maliszewska
Chłopcy 4-6 lat:
1. Xavier Grasewicz
2. Jakub Szoka
3. Dawid Sienkiewicz
4. Antoni Siemieniuk
4. Wojciech Ogił
4. Przemysław Sznurkowski
4. Jan Kozaczyński

Bieg na 500m:
Dziewczynki 7-9 lat:
1. Klara Puszko
2. Ada Kozaczyńska
3. Zuzia Szoka
4. Ewa Radkiewicz
5. Amelia Staworko
6. Adela Prokopczyk
7. Magdalena Sznurkowska
8. Wiktoria Rygasiewicz
9. Oliwia Szymaniuk
Chłopcy 7-9 lat:
1. Piotr Szarkowski
2. Olivier Grasewicz
3. Bartosz Słyż
4. Leon Łozowski
Dziewczynki 10-12 lat:
1. Maja Kozaczyńska
2. Ksenia Radkiewicz
3. Małgorzata Wierzbicka
Chłopcy 10-12 lat:
1. Kuba Słyż
2. Kacper Stojak

Sokoli Bieg:

Dystans 2 km:
Kobiety:
1. Lewicka Magdalena 08:10.00
2. Baranowska Beata 08:30.00
3. Mozolewska Gabriela 09:07.18
4. Oleksza Natalia 09:10.14
5. Iwanowa Helena 10:41.88
6. Skutnik-Borys Agnieszka 12:00.00
Mężczyźni:
1. Supiński Adam 06:54.50
2. Onoszko Adam 07:01.03
3. Wożniak Ireneusz 07:29.46
4. Bałdak Piotr 07:50.44
5. Doroszczyk Adam 07:55.94
6. Kochmański Dariusz 08:56.53
7. Woźniak Sebastian 10:56.10
8. Pawłowski Edward 11:05.61
9. Iwanow Aleksander 13:13.05

Dystans 5 km:
Kobiety:
1. Sznurkowska Sylwia 22:15.39
2. Bałdak Jolanta 23:30.71
3. Dziedzik Patrycja 23:49.31
4. Lewicka Magdalena 25:13.00
5. Baranowska Beata 25:55.81
Mężczyźni:
1. Gogol Janusz 22:00.12
2. Kieda Patryk 22:23.05
3. Wielgat Artur 22:32.39
4. Kozłowski Dawid 23:29.16
5. Onoszko Dawid 24:57.62
6. Kochmański Dariusz 27:20.70
7. Kucharewicz Dariusz 29:28.15
8. Sływ Marcin 29:49.73

Dystans 10 km:
Kobiety:
1. Popowska Monika 52:00.00
2. Baranowska Beata 56:04.31
3. Lewicka Magdalena 1:00:13.44
4. Sroka Katarzyna 1:01:31.17
Mężczyźni:
1. Supiński Adam 38:41.36
2. Onoszko Adam 39:03.25
3. Kucharewicz Marcin 40:43.26
4. Woźniak Ireneusz 41:58.95
5. Sznurkowski Dawid 42:10.84
6. Berent Karol 42:37.91
7. Kazberuk Jarosław 43:02.30
8. Paniczko Sławomir 43:36.92
9. Stępniak Janusz 43:38.29
10. Hołownia Adrian 46:16.22
11. Ziółkowski Damian 46:26.07
12. Perkowski Aleksander 48:09.24
13. Tkaczyk Krystian 50:07.60
14. Fedorowicz Łukasz 50:14.61
15. Sierocki Jan 51:24.47
16. Tryzna Wojciech 51:30.00
17. Pruś Mieczysław 1:01:31.46
18. Kochmański Dariusz 1:06:07.88
19. Wyszyński Zbigniew 1:22:36.64

 

Źródło: OSiR w Sokółce

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments