Środy literackie w Książnicy

W marcu Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, w ramach cyklu „Środy Literackie”, zaprasza na spotkania z trzema niezwykłymi kobietami.

Już 7 marca, o godz. 17.00, o swojej najnowszej, wydanej przez Książnicę Podlaską, książce „W płaszczu świata”, opowie pisarka, wokalistka, autorka tekstów piosenek, prezenterka radiowa i filozof – Miłka Malzahn.

(Książka „W płaszczu świata” dostępna jest w formie darmowego e-booka, który można pobrać ze strony: http://www.ksiaznicapodlaska.pl/site/ebook/)

14 marca z Czytelnikami spotka się Sabina Baral, autorka książki „Zapiski z wygnania”, w której opisuje wydarzenia z marca 1968 roku, kiedy to opuściła Polskę w wyniku kampanii antysemickiej.

21 marca gościem Książnicy Podlaskiej będzie poetka, powieściopisarka i eseistka Marta Fox. W swojej twórczości prozatorskiej, autorka często porusza problemy dzieci i młodzieży, dorośli Czytelnicy docenili jej talent poetycki.

Wszystkie spotkania odbędą się w budynku głównym Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A, VI piętro.

WSTĘP WOLNY

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments