Stadion Miejski zaprasza na atrakcje z okazji Dnia Dziecka.

Już w najbliższa niedzielę 28.05. Stadion Miejski opanują dzieci! Od godz. 10 do 17 na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji.

„Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim” to sposób na piękną niedzielę dla całej rodziny. Wszyscy którzy przybędą na Stadion Miejski będą mogli skorzystać z mnóstwa atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych milusińskich.

W trakcie imprezy można będzie obejrzeć pokazy: taneczne, treningów sportowych różnych dyscyplin, doświadczeń i eksperymentów, gry logiczne, zajęcia kreatywne, sensoryczne oraz zabawy manualne. Dzieci będą mogły bawić się na dmuchańcach, brać udział w licznych konkursach, zawodach, zabawach oraz treningach na mini boisku. Nie zabraknie malowania twarzy oraz zaplatania warkoczyków.

Równolegle rozegrany zostanie „Dziecięcy Festiwal Piłkarski na Boisku Głównym” w którym udział zadeklarowało 20 drużyn sportowych z rocznika 2014 i młodsi.

To tylko część atrakcji przygotowanych w tym roku na Stadionie Miejskim wraz z partnerem głównym – Miastem Białystok oraz pozostałymi partnerami.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.stadion.bialystok.pl oraz w wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/251541584205553

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments