Tanecznie w Sokółce. Już niedługo.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce i Pani Burmistrz Ewa Kulikowska serdecznie zapraszają na: „Pierwszy Charytatywny Maraton Tańca pod patronatem Burmistrz Sokółki”. Celem imprezy jest integracja lokalnej społeczności oraz zbiórka funduszy na pomoc sokólskiemu schronisku i zorganizowanie majówki dla niepełnosprawnych uczniów naszej szkoły. Poza tym chcemy ustanowić pierwszy rekordu w tańcu dla naszego miasta, po to by móc go później pobić za rok.   Uczestników obowiązuje symboliczne wpisowe: dorośli – 10 zł, dzieci i młodzież do lat 18 – 5 zł. Będzie ono uiszczane w dniu imprezy.

Impreza odbędzie się 10 lutego na hali sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnym Nr 2 w Sokółce. Udział może wziąć każdy (nieletni za zgodną rodziców bądź prawnych opiekunów). Wystarczy wypełnić oświadczenie i kartę zgłoszeniową.  Regulamin oraz potrzebne dokumenty są do pobrania na naszej stronie internetowej https://sp2sokolka.edupage.org/. Poza tym śledźcie nas na Facebook’u.

 

Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia. Wypełnione formularze, oświadczenia i zgody prosimy przynosić do sekretariatu w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce, ul. Szkolna 2.

Zapraszamy wszystkich w myśl naszego hasła: Zamiast siedzieć w swoim domu, zatańcz z nami. Pomóż komuś!!!

SP nr 2 w Sokółce 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments