Wasilkowskie lato z Katarzyną Cerekwicką i Future Folk już w sobotę

Wasilkowskie lato, to połączenie kilku wydarzeń, które odbędą się tego dnia na terenie rekreacyjnym Cypel oraz na nowej plaży nad rzeką Supraśl. Będzie radośnie, animacyjnie, smacznie i muzycznie. 

W ramach Wasilkowskiego Lata organizator, czyli Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie, przygotował serię wydarzeń, które podzielono na pięć stref:

– Strefa animacji – Cypel – gdzie najmłodsi znajdą miejsce do kreatywnej zabawy i wypoczynku;

– Strefa kartacza – Cypel – gdzie będzie można smacznie zjeść oraz ugasić pragnienie;

– Strefa muzyki – czyli koncerty zespołów Lunapark, Future Folk oraz Kasi Cerekwickiej.

– Strefa dmuchańców (odpłatne) z licznymi atrakcjami dla dzieci,

– Strefa Smaku i piana party – po stronie plaży – wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Kreatywny Wasilków podczas którego będziecie mogli skosztować smakołyków oraz pobawić się w niesamowitej pianie;

Główna gwiazda Wasilkowskiego lata – Katarzyna Cerekwicka – jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Odnajduje się w popowej stylistyce, a jej muzyka jak sama mówi to odzwierciedlenie jej własnych przeżyć. Twórczość Kasi ma wiele odcieni – od zmysłowych, intymnych klimatów po demonstrowanie siły, wolności, chęci zmiany. Tworzy opowieści o różnych kobiecych stanach emocjonalnych, ich potrzebach, doświadczeniach oraz spostrzeżeniach. Jej dyskografia to pięć albumów studyjnych – ostatni z 2020 roku Pod Skórą oraz jeden świąteczny – Kolędy (2016). Wylansowała takie przeboje jak Na kolana, S.O.S czy Bez Ciebie.

Katarzyna Cerekwicka jest doskonale znana polskiej publiczności, często gości na popularnych festiwalach (Opole, Sopot i inne), a w sobotę na naszej Letniej scenie wystąpi o godz. 20:30.

Organizatorzy przypominają o bezpieczeństwie i zdrowiu – bawmy się odpowiedzialnie. Do zobaczenia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments