Wtorki Kolarskie o Puchar Burmistrza Wasilkowa

Już w najbliższy wtorek (1 sierpnia) miłośników dwóch kółek czekają niezwykłe wrażenia. Dzieci i młodzież, chłopcy i dziewczęta z Gminy Wasilków będą mogli powalczyć o Puchar Burmistrza Wasilkowa. Rozpoczynamy KOLARSKIE WTORKI!

Wyścigi zostaną przeprowadzone w miesiącu sierpniu i wrześniu. Będą składały się one z pojedynczych serii rozgrywanych we wtorki na boisku przy Szkole Podstawowej w Wasilkowie, ul. Polna 1/4. Rozpoczęcie zawsze o godz. 17.00. 

Zapisy będą odbywać się bezpośrednio przed zawodami. Każdy uczestnik będzie musiał złożyć deklarację uczestnictwa, w której zawarte będzie oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w zawodach. Można też wypełnić właściwy formularz wcześniej i przynieść go na zawody:

Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału  we Wtorkach Kolarskich o Puchar Burmistrza Wasilkowa>>

W każdy wtorek zdobywane będą punkty w poszczególnych kategoriach wiekowych, które będą sumowane do klasyfikacji generalnej, w której zwycięży osoba z najwyższą liczbą punktów i ta osoba otrzyma finalnie Puchar Burmistrza Wasilkowa. Punkty przyznawane będą kolejnym zawodnikom w następującej ilości zaczynając od pierwszego miejsca: 10, 8, 7, 5, 4, 3, 2, 2, 2, 1, 1, 1,.. Zwycięzcom poszczególnych serii wtorkowych za zajęcie miejsca 1-3 zostaną wręczone Dyplomy. Na zakończeniu cyklu zwycięzcy otrzymają medale i nagrody.

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu wszystkie dzieci, młodzież oraz dorosłych do kibicowania. Czekamy na Was!

źródło: Urząd Miejski w Wasilkowie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments