Wystawa obrazów Gabriela Gryko

 Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na wystawę hiperrealistycznych obrazów Gabriela Gryko, którą będzie można zobaczyć w holu Biblioteki od 5 czerwca 2023 r.

Gabriel Gryko, urodził się w 1992 r. w Sokółce. Jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce. Skończył studia Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Białostockiej z tytułem mgr inż. Jest zapalonym sportowcem: piłkarzem Sokoła Sokółka i Pogranicza Kuźnica, nurkiem w federacji ISSF, strzelcem sportowym klubu 9mm Białystok.

Przygodę z malowaniem zaczął w 2020 r., kiedy kontuzja kolana zakończyła jego przygody sportowe i zawodowe. Nieudana operacja rekonstrukcji kolana zmieniła się w zapalenie kości, z którym walczy po dziś dzień jako 31 letni rencista. Pomimo zdecydowanie najgorszego czasu w jego życiu to malowanie daje mu najwięcej sił i motywacji do powrotu na własne, obie nogi.

Tworzenie obrazów traktuje bardzo poważnie, gdyż chce by były najwyższej jakości i trafiały do jak największej grupy odbiorców. Gabriel stara się by jego obrazy były nie tylko estetycznym dodatkiem do wnętrz, lecz też swoistą historią, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy do odwiedzenia artystycznych profili Gabriela Gryko na Facebooku i Instagramie:

facebook: @Gaben_art ; LINK – https://www.facebook.com/profile.php?id=100078016720843

instagram: @gaben_art ; LINK – https://www.instagram.com/gaben_art/?hl=cs

Zapraszamy!

 

Źródło: Biblioteka Publiczna w Sokółce

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments