Zmiana organizacji ruchu w centrum Choroszczy

Informujemy mieszkańców oraz wszystkich odwiedzających gminę Choroszcz, że w związku z rewitalizacją i przebudową Rynku 11 Listopada w Choroszczy, od dnia 22 marca zmienia się organizacja ruchu w ścisłym centrum miasta. Nowy układ ruchu będzie obowiązywał do końca października 2018 roku.

W związku z rewitalizacją i przebudową Rynku 11 Listopada od 22 marca br. zostanie zamknięta dla ruchu część Rynku 11 Listopada w Choroszczy. Aby dotrzeć do ulicy Dominikańskiej, objazd będzie odbywał się ulicą J.K. Branickiego i Ogrodową – w kierunku ul. Dominikańskiej. Pojazdy – na obecnym etapie prac –  będą mogły przejechać także ulicą J.K. Branickiego do ulicy A. Mickiewicza, przy czym do momentu, w którym Rynek zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego. Ruch będzie możliwy w obie strony.

Zmiany potrwają do 30.10.2018 r. i dotyczą zarówno pojazdów prywatnych, dostawczych, jak i pasażerskich, a zatem także autobusów linii „103” Białostockiej Komunikacji Miejskiej oraz PKS Nova.

Zalecany obszar objazdu, a także zmianę trasy linii „103” przedstawiamy na załączonej mapce.

W związku z przebudową i rewitalizacją Rynku 11 Listopada, prosimy wszystkich mieszkańców i użytkowników dróg w mieście Choroszcz o rozważną jazdę, zwracanie uwagi na znaki i tablice informujące o objazdach. Prosimy także o cierpliwość i wyrozumiałość – kilka miesięcy utrudnionego ruchu w okolicach Rynku 11 Listopada w Choroszczy, zostanie zrekompensowanych w postaci nowego, zmodernizowanego centrum.

źródło: Urząd Miejski w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments