43. Trójząb Komediowy

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na pierwszy w nowym roku, 43. Trójząb Komediowy!
w programie:
„Pioscenki”
Luźny Mankiet

29 stycznia 2019, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu wydarzenia), do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na bilety.bok.bialystok.pl

Spektakl kabaretowo-liryczny PIOSCENKI to połączenie niezwykłych wrażliwości Czesława Jakubca, znanego komika operowego, który raz po raz udowadnia, że muzyka poważna to żart, oraz Ścibora Szpaka, doktora absurdu, odkrywającego niezwykłe związki Chopina z Alienem i Moniuszki z Kościuszką. Konsekwencją tego jest program traktujący na równi piosenkę i zapowiedź do niej, oparty na założeniu, że jeśli nie obroni się forma muzyczna, to może przynajmniej na odsiecz przybędzie tak zwane dowyglądanie, dopowiedzenie i do… zobaczenia!
Występują: Czesław Jakubiec, Ścibor Szpak i Grzegorz Dowgiałło (pianino)

Luźny Mankiet to inicjatywa dwóch byłych członków grupy ŻBIK. Na pytanie „dlaczego Luźny Mankiet?” odpowiadają: – Bo gramy bez spiny. Kim jesteśmy? Różnie mówią. Tych dwóch najwyższych. Dwugłowe brodate monstrum z Orlenu. Ten śmieszny i ten, co prowadzi. Albo po prostu Michał i Maciek. Zagramy kilka improwizowanych scen ku uciesze naszej i Waszej.

źródło: Białostocki Ośrodek Kultury 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments