Bardzo dobry wystep naszych karatekow na swiatowej mlodziezowej karate gdzie wystartowalo rekordowa liczba ok 5000 zawodnikow pod opieka ponad 700 trenerow z calego świata. Pomimo bardzo trudnych warunkow – wysokich temperaturach na hali sportowej, wszyscy nasi karatecy zaprezentowali sie bardzo dobrze.
Cieszy fakt, ze nasi zawodnicy nawiazuja walke, czesto wygrywaja z najlepszymi karatekami na swiecie. Na wyroznienie zasluguje Antek, ktory dotarl do finalu maty, Patryk do trzeciej rundy oraz debiutujaca Ksenia, ktora wysoko wygrala swoja pierwsza walke. Jak zawsze dobrze zaprezentowala sie Ola. Serca do walki nie mozna tez bylo odmowic Pawlowi i Gabrysi.
Po ciezkich walkach turniejowych, zwiedzalismy piekna Chorwacje i odpoczywalismy na basenie. Mielismy rowniez okazje podziwiac Jama – Grotta Baredine.


Dodaj komentarz
*