Bilety turystyczne ważne dłużej!

Już w najbliższy długi weekend pasażerowie Przewozów Regionalnych będą mogli przez prawie 4 dni korzystać z niespełna 5 tysięcy połączeń w całym kraju, kupując tylko jeden bilet. Największy przewoźnik w kraju postanowił przedłużyć ważność biletów turystycznych i mini biletów turystycznych.

 

Kupując mini bilet turystyczny za 39 zł, pasażerowie będą mogli korzystać bez ograniczeń ze wszystkich połączeń oferowanych przez Przewozy Regionalne. Osoby, które zdecydują się kupić bilet turystyczny za 45 zł, będą mogły podróżować także pociągami osobowymi sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

 Bilety turystyczne będą obowiązywać od godziny 18:00 w piątek 12 sierpnia do godziny 6:00 we wtorek 16 sierpnia.

Zachęcamy do weekendowych wycieczek po Podlasiu, na przykład do Augustowa nad jeziora, czy do Walił – w leśne ostępy Puszczy Knyszyńskiej.

Bilety turystyczne i mini bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych PR, w okienkach kasowych innych przewoźników oraz u obsługi pociągu. Szczegółowe informacje na temat biletów turystycznych znajdują się na stronie: www.przewozyregionalne.pl/bilet-turystyczny. Rozkład jazdy oraz mapę połączeń PR można sprawdzić na stronie www.przewozyregionalne.pl/rozklad-jazdy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments