BOF lepszy od Białegostoku!

Do wyjątkowego meczu piłkarskiego doszło w poniedziałek, 2 maja na stadionie w Juchnowcu Dolnym. Reprezentacja Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego (tworzonego przez stowarzyszenie gmin: Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Supraśl, Turośń Kościelna, Wasilków i Zabłudów) spotkała się z Drużyną Prezydenta Miasta Białegostoku.

W składzie BOF, którego koordynatorem był Krzysztof Marcinowicz, wójt gminy Juchnowiec Kościelny, zagrali także m.in. wójt gminy Turośń Kościelna Grzegorz Jakuć, burmistrz Zabłudowa Adam Tomanek, dyrektor Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny Krzysztof Sokólski. Urząd Miejski w Choroszczy reprezentował Wojciech Wiśniewski – główny księgowy, z-ca kierownika Referatu Finansowego. Samorządowców Białegostoku do walki poprowadził prezydent Tadeusz Truskolaski.

 

Nastroje w obu ekipach były bojowe. Nie brakowało sytuacji strzeleckich, walki, a nawet ostrych starć. Lepszy okazał się BOF, zwyciężając 4:3. Mimo zaciętej rywalizacji, wszyscy dobrze się bawili. Rewanżowe spotkanie, ma odbyć się w czerwcu w Białymstoku.

 

źródło: Urząd Miejski w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments