Burmistrz Choroszczy dziękuje mieszkańcom

Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński, decyzją 3800 mieszkańców w ostatnich wyborach samorządowych uzyskał mandat zaufania do sprawowania funkcji Burmistrza Gminy Choroszcz w kolejnej – VIII kadencji w latach 2018-2023. Wynik fenomenalny: 60% poparcie mieszkańców Gminy Choroszcz, pokonanie dwójki kontrkandydatów rozstrzygnięte już w I turze i wprowadzenie do Rady Miejskiej w Choroszczy aż 13 radnych (na 15-osobowy skład choroskej Rady). 

Poniżej publikujemy oficjalne podziękowania Burmistrza Wardzińskiego:

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy, Mieszkańcy Gminy Choroszcz!
Dziękuję Państwu za udział w wyborach samorządowych i każdy oddany głos. Jednoznaczna wygrana moja oraz radnych z mojej drużyny to znak Waszej akceptacji dla naszych działań. Dla czterech ostatnich lat wytrwałej i rzetelnej pracy na rzecz Naszej Gminy oraz zielone światło, jakie dajecie nam na przyszłość.
To budujące, że patrzymy na rozwój Gminy Choroszcz we wspólnym kierunku.
Doskonale wiem jak drogocenne jest to zobowiązanie. Wiem też jakiej determinacji trzeba, by sprostać pokładanym w nas oczekiwaniom, ale też i naszym własnym ambicjom. A ambicje wobec Gminy Choroszcz mamy niezmiennie wysokie. Mądrości i sił do pracy z pewnością nam nie zabraknie. Państwa wybór, który przełożył się na naszą wygraną to wysokooktanowe paliwo na dalszą wspólną drogę.
Zrobimy wszystko, żeby droga rozwoju, którą w Gminie Choroszcz obraliśmy, wiodła nas szerokim torem, nie mniejszym tempem i w takim kierunku jak dotąd: aby Nasza Gmina była nowoczesną przestrzenią, szanującą tradycję i dziedzictwo przodków oraz szczęśliwym miejscem do życia.
Cztery ostatnie lata dały nam bezcenne doświadczenie pracy samorządowej, jednak z niezmienną uwagą będę wsłuchiwał się w Państwa głosy, uwagi i potrzeby. Zapraszam do współpracy.
Dziękuję kontrkandydatom za podjętą kampanię o Choroszcz. Demokratyczny wybór mieszkańców pokazał jednoznaczne rozstrzygnięcie – z kim oraz w którym kierunku chcą podążać i gdzie lokują przyszły rozwój swojego miejsca życia. Wygrało otwarcie na mieszkańców, rzetelna praca i konsekwencja w działaniu. Nie zwalniamy tempa. Gmina Choroszcz zasługuje na rozwój na lata!

Robert Wardziński
Burmistrz Choroszczy

żródło: Urząd Miejski w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments