Choroszczańska Noc Gier

Już 17 listopada 2018 roku odbędzie się Choroszczańska Noc Gier. Jest to kolejna edycja imprezy dla tych, którzy lubią ćwiczyć swoją wyobraźnię. Od wieczora do późnych godzin nocnych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy spotkają się miłośnicy planszówek, gier karcianych i fabularnych. Zapraszamy wszystkich chętnych, wstęp na wydarzenie jest wolny.
Choroszczańskie Noce Gier na stałe wpisały się w kalendarz imprez Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Aktywna i liczna grupa miłośników planszówek i gier karcianych spotyka się w piątkowe popołudnia, a ich działalność rozszerza się również na weekendy, czego efektem są nocne spotkania z grami. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i są otwarte dla wszystkich pasjonatów, nie tylko z gminy Choroszcz.
Choroszczańska Noc Gier w listopadzie 2018 r. rozpocznie się w dn. 17.11.2018 od godz. 19.00 i potrwa do godz. 6.00 dn. 18.11.2018. Całość odbędzie się w siedzibie M-GCKiS.
Zbierajcie znajomych i zabierajcie swoje gry! Dobra zabawa gwarantowana. Choroszczańska Noc Gier to niebywała okazja, by w miłym gronie przegrać całą noc przy ciasteczkach, kawie i herbatce. Noc Gier zostawia dużą dowolność co do typu planszówek i form grania. Jedno jest pewne: nikt nie będzie się nudził! Można przynieść ze sobą koce, poduchy i śpiwory, by mocniej poczuć nocną atmosferę. Zatem – do zobaczenia 17 listopada nad planszą w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy!

źródło: Urząd Miejski w Choroszczy

foto: foter.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments