CSA na XI Międzynarodowym Turnieju Taekwon-Do MAZOVIA MASTERS CUP 2017

Ostatnie, tegoroczne zmagania na arenie  zakończyliśmy startem w  XI Międzynarodowy Turniej Taekwon-Do MAZOVIA MASTERS CUP 2017, które odbyły się 17-19 Listopada 2017 w Ciechanowie.

Zawody zgromadziły ponad 500 zawodników z takich krajów jak Polska, Białoruś, Ukraina, Łotwa, Mołdawia i Irlandia. Wysoki poziom prezentowali zwłaszcza reprezentanci krajów zza naszej wschodniej granicy. Pomimo trudnych przeciwników występ zawodników Combat Sports Academy był udany i dla części  z nich zakończył się sukcesem.  Pierwszego dnia po krążki sięgnęły: Kinga Kasjan w walkach kadetek do 48 kg, Julia Kułak oraz Natalia Kułak w walkach kadetek do 42 kg. Drugiego dnia zawodów dorobek medalowy CSA został powiększony o złoto Martyny Pietrzeniec w układach formalnych III Dan seniorów oraz o srebro w kategorii walk juniorów do 63 kg zdobyte po kilku solidnych pojedynkach przez Pawła Chomiczewskiego. O medale otarli się z kolei Maciej Budnik, Kamil Borodziuk i Patrycja Lipska. Mimo porażki solidnie zaprezentował się również Krzysztof Boguszewski. 

Gratulujemy medalistom oraz pozostałym reprezentom CSA – wszyscy pokazali niezwykle waleczny charakter, walcząc w swoich pojedynkach do samego końca.

Bogatsi o kolejne doświadczenia, dajemy z siebie na treningach jeszcze więcej i z dużym optymizmem patrzymy na dalszą część sezonu.

źródło: Combat Sports Academy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments