Debiut Koluchstyl w Ożarowie

21 marca w  Zespole Szkól Ogólnokształcących  w Ożarowie odbył się cykliczny Turniej Kumite – Kyokushin.  Jednocześnie rozegrany został Turniej Dzieci w Koluchstyl.  Był to debiutancki turniej Koluchstyl w województwie Świętokrzyskim.

Organizatorem zawodów był sensei Jarosław Winkler /3 Dan/, a sędzią głównym sensei  Jacek Szymański /4 Dan/. W zawodach wzięło udział 140 zawodników z 12 klubów z całej Polski. Był to turnieje na bardzo wysokim poziomie, gdzie młodzi zawodnicy wykazali ogromne zaangażowanie,  ducha walki i determinację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie nigdzie opublikowany

*