Doposażenie ośrodków medycznych

Legion Wschodni wspiera polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19. Jesteśmy Strzeleckim Klubem Sportowym Legion Wschodni z Podlasia. NIP: 9662126087. Chcemy pokazać, że brać strzelecka umie przyłączyć się do akcji pomocy,  razem możemy sprawić, że rzeczy niemożliwe staną się wykonalne. Niech Legion Wschodni kojarzy się z tym, że również potrafimy dawać a nie tylko brać!  

Zbiórka na cel:

Doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt i pomoc najbardziej potrzebującym.

Legion Wschodni nie może zostać obojętny. Liczy się każda złotówka zebrana przez każdego.

Ta zbiórka powstała po to, by pomóc zebrać środki na niezbędne wyposażenie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówkę medycznych w naszym regionie zaangażowanych do walki z epidemią.

Legion Wschodni przekaże zebrane fundusze na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt w naszym regionie. Dopomoże również osamotnionym osobom w naszym powiecie które nie mogą sobie poradzić w tym czasie. Epidemia kronowirusa wpływa na życie nas wszystkich. Przed nami sprawdzian z człowieczeństwa, empatii i odpowiedzialności. Pokażmy, że my członkowie Legionu Wschodniego, sympatycy, współpracownicy również wspieramy polską służbę zdrowia w walce z epidemią COVID-19 !

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments