EduInnowacje w Mońkach. Zapraszamy do oglądania relacji!

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach odbyły się Piąte Spotkania nauczycieli z innowacyjnymi rozwiązaniami w obszarze edukacji Podlaskie EDUinnowacje. To największa konferencja w północno – wschodniej Polsce, poświęcona nowoczesnej edukacji.

Konferencja była skierowana do nauczycieli i dyrektorów szkół, przedstawicieli samorządów oraz wszystkich innych osób zainteresowanych nowoczesną szkołą. W tym roku wzięło w niej udział około trzystu osób. Prelekcje poprowadziło kilkunastu prelegentów.

W sali wystawowej Podlaskich EDUinnowacji swoje produkty prezentowało osiemnaście firm z całej Polski działających w branży edukacyjnej. Każdy mógł sprawdzić, co ciekawego oferują szkołom w bieżącym roku szkolnym.

W ramach EDUinnowacji odbyło się też osiem zajęć warsztatowych. Program zajęć został tak przygotowany, aby każdy uczestnik, niezależnie od tego, w jakiej placówce pracuje, mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego i wartościowego.

Dwudniowe EDUinnowacje to wydarzenie istotne dla osób zainteresowanych nowoczesną edukacją. Ich celem było zaprezentowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w edukacji, a także zachęcenie nauczycieli do wykorzystywania ich w swojej codziennej pracy dydaktycznej z uczniami.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments