Uczestnicy Ferii z OSiR w Sokółce w zeszły czwartek uczestniczyli w szkoleniu narciarskim w WOSiR w Szelmencie.
Uczestnicy Ferii z OSiR w Sokółce w zeszły czwartek uczestniczyli w szkoleniu narciarskim w WOSiR w Szelmencie.
Twoja Telewizja Regionalna © 2021 All Rights Reserved
Dodaj komentarz
*