FIGHTERS Na Żywo już dziś o 19:20 na premierze filmu „Serce do walki”

Już dziś w magazynie sportów walki FIGHTERS pojawi się reżyser filmu ” SERCE DO WALKI ” Kacper Anuszewski. Dzisiejszy odcinek programu FIGHTERS będzie realizowany na żywo z Warszawskiego kina Luna.
Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:20. Gośćmi programu będą także głowni aktorzy, pojawią się między innymi: Łukasz Wabnic, Marcin Zarzeczny, Marek Siudym, Ewa Kasprzyk, Grzegorz Kowalczyk, Łukasz Nowicki, Monika Dryl, Jerzy Wrońsk
i.

Przypomnijmy Magazyn Sportów Walki FIGHTERS nadawany jest Na Żywo w każdy poniedziałek o godzinie 20:00 z restauracji Champions z Warszawskiego hotelu Marriott. Gospodarzami programu są: Ewa Brodnicka – polska pięściarka zawodowa, była mistrzyni Europy i aktualna mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej, oraz Mariusz Serafin – redaktor portali takich jak www.bokser.org, www.Sporty-Walki.org oraz TYLKO SPORT net.work television.

Dziś wyjątkowo zapraszamy na godzinę 19:20 przed telewizory.

Twoja Telewizja Regionalna emituje swój program w sieci telewizji kablowej TVK-NET Chamerlińscy w systemie cyfrowym na terenie Sokółki, Wasilkowa oraz Choroszczy. TTR dostępna jest także na terenie miasta Białegostoku, Czarna Białostocka, Siemiatycze i Zambrów w sieciach takich jak DIPOL, Telekomunikacja Podlasie, SAV i ELPOS.

Kontakt do studia:
+48 508 346 333
+48 85 679 77 77
e-mail: redakcja@ttregionalna.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments