Gmina Choroszcz serdecznie wita swoich małych mieszkańców

Gminie Choroszcz z roku na rok przybywa nowych małych mieszkańców. Z tego względu samorząd w szczególny sposób chce zaakcentować ten fakt. Magistrat w tym celu przygotował specjalne powinszowania od Burmistrza Choroszczy Roberta Wardzińskiego, a także skromną pamiątkę.

Każde nowo narodzone dziecko w Gminie Choroszcz w 2018 roku, a także ich rodzice otrzymają specjalne powinszowania i życzenia od Burmistrza Choroszczy Roberta Wardzińskiego. Gmina przygotowała również specjalną pamiątkę: białą chusteczkę z wyhaftowanym hasłem promocyjnym Gminy – „Choroszcz Nasza Rezydencja”.

W ten sposób chcemy serdecznie powitać naszych nowych mieszkańców – mówi Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. Z roku na rok nowo narodzonych dzieci w naszej gminie przybywa, średniorocznie jest to ok. 160 osób. Dlatego chcemy w wyjątkowy sposób zaakcentować ten fakt. Niech pojawienie się małych choroszczan nie było anonimowym i jedynie statystycznym, ale miłym wydarzeniem – przyznaje burmistrz Wardziński.

Powinszowania z okazji narodzin dziecka oraz skromny upominek, mamy nadzieję, pozostaną z mieszkańcami Gminy Choroszcz na lata.

Urząd Miejski w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments