I jeszcze raz Big Band OiFP – „Kochanie, grają naszą piosenkę”

Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia o godz. 19:00, zapraszamy na retransmisję koncertu Big Bandu Opery i Filharmonii Podlaskiej na kanale OiFP na YouTube! „Kochanie, grają naszą piosenkę…” to barwny, roztańczony koncert piosenki filmowej z największymi romantycznymi przebojami srebrnego ekranu, który opisywany był jako spełnienie muzycznych marzeń. To niezwykłe muzyczne widowisko, z imponującą oprawą multimedialną odbyło się 8 marca 2018 roku z okazji Dnia Kobiet.

W programie usłyszymy takie przeboje jak „Time of my Life” z filmu „Dirty Dancing”, „Singing in the Rain” z musicalu „Deszczowa piosenka”, „El Tango De Roxanne” z musicalu „Moulin Rouge”, „I Have Nothing” z filmu „Bodyguard”, „My Heart Will Go On” z filmu „Titanic”, a także hity polskiej piosenki filmowej, takie jak „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Sex appeal” z filmu „Piętro wyżej”.

Za stronę muzyczną widowiska odpowiada Andrzej Makal, artysta Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Big Bandu, którym kieruje zza fortepianu. Współpracuje z różnymi zespołami wokalnymi i instrumentalnymi, instrumentuje i aranżuje.
Jakub Szydłowski na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej wyreżyserował już przedstawienie muzyczne „Prosimy nie wyrywać foteli, czyli krótką historię muzyki rozrywkowej” oraz bajki muzyczne „Brzydki Kaczorek” i „Adonis ma gościa”, a także musical „Doktor Żywago”. Współpraca Makala i Szydłowskiego to gwarancja widowiska uderzającego do głowy rozrywką na najwyższym poziomie!

Wykonawcy:
Big Band Opery i Filharmonii Podlaskiej pod kierownictwem Andrzeja Makala
Soliści: Dorota Białkowska, Marta Wiejak, Bartłomiej Łochnicki, Jakub Szydłowski (reżyser widowiska)
Tancerze: Natalia Jóźwiak, Sebastian Piotrowicz

YouTube OiFP:  https://www.youtube.com/user/oifp

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments