„Kobiety Mówią” w Choroszczy. O MARZENIACH!

Jest nam bardzo miło poinformować, że w bieżącym roku reaktywujemy w Choroszczy wydarzenie pn. „Kobiety mówią”. „Kobiety mówią” to wyjątkowe SPOTKANIE kobiet (choć nie tylko) w różnym wieku, rożnych profesji, doświadczeń, miejsca zamieszkania, pochodzenia… Te charakterystyki nie są ważne, jeśli kobiety chcą być ze sobą i mówić. A chcą. W 2018 roku „Kobiety mówią o… MARZENIACH”. Tegoroczna edycja odbędzie się 13 maja o godz. 13:00 w auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Kobiety Mówią” to czas rozmów, inspiracji, oderwania się od codziennych obowiązków i celebrowania kobiecości – spotkania wyjątkowych kobiet z innymi wyjątkowymi kobietami. W poprzednich latach rozmawiałyśmy o kobietach po prostu, o ich niecodziennej codzienności, o zdrowiu. Na tegoroczną edycję zapraszamy wszystkie kobiety kochające marzenia. Marzenia bowiem są ideą przewodnią obecnego spotkania.

W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak marzyć i co zrobić, by pomysły stały się rzeczywistością. Pomoże w tym POKÓJ MARZEŃ – interaktywna instalacja w przestrzeni, przygotowana przez choroszczanki, artystki i animatorki kultury: Izabelę Dąbrowską, Darię Ostrowską i Emilię Kosakowską. W Pokoju Marzeń, w towarzystwie Kobiet-Żywiołów będzie można oddać się fantazjom, pomyśleć o niebiskich migdałach i prawdziwie pobujać w obłokach. Po co? Dla twórczej realizacji i samopoznania.

Na ziemię – ale z miękkim lądowaniem, ponieważ na ziemię stworzoną z pasji do marzeń – sprowadzą nas wyjątkowe: aktywne i energetyczne osoby, które doskonale wiedzą, jak realizować marzenia i nimi żyć. Nie, nie mrzonkami – MARZENIAMI. Spotkamy się z fotografką Agnieszką Lilyą Fałat – mentorką i animatorką warsztatów W obronie marzeń, która wie, że niemożliwe jest jak najbardziej możliwe. Porozmawiamy z Urszulą Paśnikowską – bizneswoman, która, podążając za swoimi pragnieniami, zbudowała firmę i markę – Matka Polka Hybrydowa, słowem swój sukces oparła na Marzeniach wymalowanych hybrydą. Osobliwą tajemnicę równania M=m3 – o mężczyznach, miłości i mocy rozwiąże Tomasz Stanisz – prekursor idei „Mężczyzna Mocy”, który przedstawi model prawdziwej naturalnej męskości.

Zobaczymy też jak Podlasie marzy i tworzy. W tej części spotkania Przeczytamy marzenia i wyczytamy sukces wspólnie z Dorotą Sokołowską, dziennikarką Polskiego Radia Białystok, promującą czytelnictwo recenzentką teatralną, wielokrotnie nagradzaną autorką audycji i reportaży. Z kolei Urodą marzeń zainspiruje nas Magdalena Gołaszewska, dziennikarka Telewizji Polskiej, trener wystąpień publicznych, media coach, prowadząca setki programów „na żywo”, wielkie koncerty plenerowe i kameralne, gale i konferencje.

Jak co roku podczas spotkania „Kobiety Mówią”, oprócz warsztatów i rozmów, będzie można skorzystać z szeregu dodatkowych atrakcji, np.: profesjonalnego makijażu pn. Ja – pomalowana marzeniamiw wykonaniu: Anna Rua Make Up, Urszula Choruży Make up, Natalia Oświęcińska Make up by Nat; z porad Smacznej Terapii, będzie można obejrzeć wystawę fotografii W obronie marzeń Agnieszki Lilii Fałat.

Wspaniałą ofertę i niespodzianki przygotowali uczestniczkom także zaproszeni na spotkanie Wystawcy i Sponsorzy, m.in. karnety do SPA Dworu Czarneckiego, vouchery Restauracji Forma, upominki Mydlarni Cztery Szpaki, usługi pielęgnacyjne szkoły Cosinus, Matki Polki Hybrydowej i in.

Jak co roku, w trakcie spotkania kawą i słodkim poczęstunkiem będzie można raczyć się do woli, a każda z Pań, tradycyjnie już, wyjdzie ze spotkania z miłą niespodzianką.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie od 7 maja są dostępne w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Choroszczy. Zachęcamy do śledzenia informacji o spotkaniu na naszym koncie na facebooku i bycia z nami na bieżąco.

Bądź tego dnia z nami! Przyjdź sama, z siostrą, mamą, córką, koleżanką, przyjaciółką – z kim chcesz! Zrealizujmy marzenia wspólnie! Zapraszamy!

***

Organizatorami spotkania są:

Fundacja Pro Future prowadzona przez Katarzynę Wardzińską

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy

Patronat medialny: „Gazeta w Choroszczy”, Portal obcasypodlasia.pl, Twoja Telewizja Regionalna, „Głos Choroszczy”

źródło: Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments