Kolejna emisja w Twojej Telewizji Regionalnej!

Już dziś czeka na Państwa nasza nowa emisja programów w Twojej Telewizji Regionalnej.

Dzisiaj, wyjątkowo, nie zobaczą Państwo serwisu informacyjnego i programu "Z kulturą na TY". Proszę jednak się nie martwić. Nasze sztandarowe punkty programu na pewno nie znikają na zawsze. Z serwisami wracamy już 9 sierpnia. Dziś również będzie jednak bardzo ciekawie, a to za sprawą między innymi naszej retransmisji z koncertu "Wiara, nadzieja, miłość". Będzie to druga część koncertu, który odbył się w Hajnówce, a był poświęcony Bułatowi Okudżawie. 

W czwartek, 28 lipca, w ramach Podlaskiej Oktawy Kultur, w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury w Choroszczy odbył się koncert zespołu Caci Vorba. Twoja Telewizja Regionalna transmitowało to wydarzenia na żywo! Ci z Państwa, którzy nie byli w Centrum Kultury i, z jakiś powodów, nie mieli możliwości obejrzeć i posłuchać koncertu w telewizji, już dziś będą mogli nadrobić zaległość. Nasza powtórkowa retransmisja koncertu zespołu Caci Vorba w nowej emisji w TTR. Co jeszcze przed nami?

Ponownie spotkanie z Adamem Kamieńskim z M-GCKiS w Choroszczy dotyczące XXVII Jarmarku Dominikańskiego.

Przed nami kolejny odcinek programu "Niedzielny kierowca", a także program muzyczny "Disco Dance Music", "Porozmawiajmy", a w nim Elżbieta Wróblewska, kierownik Biblioteki Publicznej w Choroszczy, "Ludzie z pasją" – Klub Żeglarski "Żagiel Sokółka", a także nasza relacja z Klubu Bilardowego LP w Sokółce, pokazująca Eliminacje do Mistrzostw Polski amatorów w bilard. 

Jak zawsze zapraszamy przed telewizory.

zespół Twojej Telewizji Regionalnej

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments